Spartak Moskva

Mjesto Moscow, Russia
 
Liga: Rusija - Premier League
Osnovana 1922
Menadžer Massimo Carrera
Stadion Luzhniki (Kapacitet: 78360)
Utakmice - Spartak Moskva
Ekipa
Br: Ime
32. Artem Rebrov Vratar
3. Marko Petkovic Branič
5. Serdar Tasci Branič
10. Quincy Promes Branič
14. Georgiy Dzhikiya Branič
16. Salvatore Bocchetti Branič
17. George Tigiyev Branič
22. Konstantin Shcherbakov Branič
25. Lorenzo Melgarejo Sanabria Branič
38. Andrey Eshchenko Branič
66. Sylvanus Nimely Branič
7. Jano Ananidze Veznjak
Br: Ime
8. Denis Glushakov Veznjak
11. Fernando Veznjak
19. Aleksandr Samedov Veznjak
20. Igor Leontyev Veznjak
23. Dmitri Kombarov Veznjak
47. Roman Zobnin Veznjak
50. Mario Pasalic Veznjak
71. Ivelin Popov Veznjak
- Igor Tursunov Veznjak
9. Ze Luis Napadač
12. Luiz Adriano Napadač
99. Pedro Rocha Napadač
Novosti
31/08/2013 » Oficijalno: Spartak Moskva donosi - Serdar Tasci za sumu od 4 000 000 eura
22/08/2013 » Oficijalno: Krasnodar donosi - Ari za sumu od 400 000 eura
22/08/2013 » Oficijalno: Spartak Moskva donosi - Joao Carlos za sumu od 750 000 eura
10/08/2013 » Oficijalno: Spartak Moskva donosi - Lucas Barrios za sumu od 7 000 000 eura
08/08/2013 » Oficijalno: Fenerbahce SK donosi - Emmanuel Emenike za sumu od 13 000 000 eura
27/07/2013 » Aras Ozbiliz je prešao iz - Kuban u ekipu - Spartak Moskva za sumu od 6 000 000 eura
25/07/2013 » Oficijalno: Jano Ananidze je prešao u ekipu - Rostov na posudbi
24/07/2013 » Aleksandr Zotov je prešao iz - Spartak Moskva u ekipu - Shinnik Yaroslavl na posudbi
05/07/2013 » Nicolas Pareja je prešao iz - Spartak Moskva u ekipu - Sevilla na posudbi
02/07/2013 » Artem Dzyuba je prešao iz - Spartak Moskva u ekipu - Rostov na posudbi
 

Premier League: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
10
+16
24
2. Krasnodar Krasnodar
10
+9
21
3. Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
10
+4
20
4. CSKA Moskva CSKA Moskva
10
+5
19
5. Rostov Rostov
10
+3
16
6. Rubin Kazan Rubin Kazan
10
+5
14
7. Terek Grozni Terek Grozni
10
-2
14
8. Ural Ekaterinburg Ural Ekaterinburg
10
+1
13
9. Spartak Moskva Spartak Moskva
10
-1
13
10. Arsenal Tula Arsenal Tula
10
-3
11
11. FK Ufa FK Ufa
10
-6
10
12. Dinamo Moskva Dinamo Moskva
10
-2
9
13. Tosno Tosno
10
-3
9
14. Energiya Khabarovsk Energiya Khabarovsk
10
-4
8
15. Amkar Perm Amkar Perm
10
-6
8
16. Anži Mahačkala Anži Mahačkala
10
-16
7