Spartak Moskva

Mjesto Moscow, Russia
 
Liga: Rusija - Premier League
Osnovana 1922
Menadžer Dmitri Alenichev
Stadion Luzhniki (Kapacitet: 78360)
Utakmice - Spartak Moskva
Ekipa
Br: Ime
21. Alexander Selikhov Vratar
32. Artem Rebrov Vratar
10. Quincy Promes Branič
14. Georgiy Dzhikiya Branič
16. Salvatore Bocchetti Branič
17. George Tigiyev Branič
25. Lorenzo Melgarejo Sanabria Branič
33. Mauricio Branič
34. Evgeni Makeev Branič
35. Serdar Tasci Branič
38. Andrey Eshchenko Branič
Br: Ime
7. Jano Ananidze Veznjak
8. Denis Glushakov Veznjak
11. Fernando Veznjak
19. Aleksandr Samedov Veznjak
23. Dmitri Kombarov Veznjak
47. Roman Zobnin Veznjak
71. Ivelin Popov Veznjak
- Igor Tursunov Veznjak
9. Ze Luis Napadač
12. Luiz Adriano Napadač
Novosti
31/08/2013 » Oficijalno: Spartak Moskva donosi - Serdar Tasci za sumu od 4 000 000 eura
22/08/2013 » Oficijalno: Krasnodar donosi - Ari za sumu od 400 000 eura
22/08/2013 » Oficijalno: Spartak Moskva donosi - Joao Carlos za sumu od 750 000 eura
10/08/2013 » Oficijalno: Spartak Moskva donosi - Lucas Barrios za sumu od 7 000 000 eura
08/08/2013 » Oficijalno: Fenerbahce SK donosi - Emmanuel Emenike za sumu od 13 000 000 eura
27/07/2013 » Aras Ozbiliz je prešao iz - Kuban u ekipu - Spartak Moskva za sumu od 6 000 000 eura
25/07/2013 » Oficijalno: Jano Ananidze je prešao u ekipu - Rostov na posudbi
24/07/2013 » Aleksandr Zotov je prešao iz - Spartak Moskva u ekipu - Shinnik Yaroslavl na posudbi
05/07/2013 » Nicolas Pareja je prešao iz - Spartak Moskva u ekipu - Sevilla na posudbi
02/07/2013 » Artem Dzyuba je prešao iz - Spartak Moskva u ekipu - Rostov na posudbi
 

Premier League: 2016/2017
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Spartak Moskva Spartak Moskva
24
+15
54
2. CSKA Moskva CSKA Moskva
24
+18
47
3. Zenit St. Petersburg Zenit St. Petersburg
24
+24
46
4. Krasnodar Krasnodar
24
+14
41
5. Rostov Rostov
24
+16
36
6. Lokomotiv Moskva Lokomotiv Moskva
24
+14
35
7. Amkar Perm Amkar Perm
24
+3
34
8. Terek Grozni Terek Grozni
24
-2
33
9. FK Ufa FK Ufa
24
-4
33
10. Rubin Kazan Rubin Kazan
24
-2
29
11. Ural Ekaterinburg Ural Ekaterinburg
24
-12
29
12. Anži Mahačkala Anži Mahačkala
24
-8
27
13. Gazovik Orenburg Gazovik Orenburg
24
-9
22
14. Krilja Sovetov Krilja Sovetov
24
-6
21
15. Arsenal Tula Arsenal Tula
24
-24
18
16. Tom Tomsk Tom Tomsk
24
-37
13