Slavia Mozyr

Mjesto Mozyr, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1987
Menadžer Yuriy Maleev
Stadion Yunost (Kapacitet: 5300)
Utakmice - Slavia Mozyr
Ekipa
Br: Ime
- Simas Skinderis Vratar
- Vladimir Gaev Vratar
- Anatoli Savinskiy Vratar
- Vladimir Gaev Vratar
- Roman Godovany Branič
- Sergey Khaletski Branič
- Denis Kovalevski Branič
- Vladislav Borisenko Branič
- Aleksandr Kobets Veznjak
- Sergey Irkha Veznjak
- Sergey Duboyenko Veznjak
- Sergey Novik Veznjak
Br: Ime
- Otar Javashvili Veznjak
- Oleg Strakhanovich Veznjak
- Aleksandr Raevski Veznjak
- Aleksandr Kotlyarov Veznjak
- Yaroslav Shkurko Veznjak
- Vladislav Zhuk Veznjak
- Maksym Slyusar Veznjak
- Biran Ndoye Veznjak
- Vadim Kurlovich Veznjak
- Igor Costrov Veznjak
- Bruno Lemiechevsky Napadač
- Denis Trapashko Napadač
Novosti
01/08/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
18/02/2013 » Aleksandar Covin je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
01/01/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
16/08/2012 » Yuri Kendysh je prešao iz - Torpedo Zhodino u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
09/08/2012 » Aleksey Skvernyuk je prešao iz - Spartak Nalčik u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
01/08/2012 » Oficijalno: Mihajlo Cakic je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na posudbi
04/01/2012 » Vyacheslav Golik je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
04/01/2012 » Oleg Strakhanovich je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
04/08/2011 » Ruslan Yudenkov je prešao iz - Gomel u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2017
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
26
+28
59
2. BATE Borisov BATE Borisov
26
+29
57
3. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
26
+21
56
4. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
26
+16
45
5. Neman Grodno Neman Grodno
26
+11
43
6. FK Slutsk FK Slutsk
26
+6
43
7. Dinamo Brest Dinamo Brest
26
+17
41
8. FC Vitebsk FC Vitebsk
26
0
37
9. FK Gorodeya FK Gorodeya
26
+2
34
10. Gomel Gomel
26
-3
28
11. FC Minsk FC Minsk
26
-16
22
12. Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk
26
-18
22
13. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
26
-21
22
14. Slavia Mozyr Slavia Mozyr
26
-18
20
15. Isloch Isloch
26
-19
18
16. Naftan Naftan
26
-35
9