Shakhtyor Soligorsk

Mjesto Salihorsk, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1961
Menadžer Oleg Kubarev
Stadion Shakhtsyor (Kapacitet: 5000)
Utakmice - Shakhtyor Soligorsk
Ekipa
Br: Ime
1. Vladimir Bushma Vratar
44. Denis Sadovski Vratar
70. Yuri Tsygalko Vratar
73. Ivan Karadjov Vratar
- Ihnat Dastanka Vratar
- Pavel Sherbachenya Vratar
3. Sergey Matvejchik Branič
5. Aleksey Yanushkevich Branič
18. Pavel Rybak Branič
20. Vyacheslav Krivulets Branič
22. Daniel Zlatkov Branič
24. Artyom Rapeika Branič
- Maksim Bordachev Branič
- Denis Dubovski Branič
- Andrei Pilipovets Branič
Br: Ime
8. Aleksandr Selyava Veznjak
9. Ilia Aleksievich Veznjak
21. Evgeni Elesarenko Veznjak
23. Yuri Kovalev Veznjak
- Julius Szoke Veznjak
- Luka Simunovic Veznjak
- Aleksei Klemyatich Veznjak
- Max Ebong Veznjak
- Valery Senko Veznjak
15. Denis Laptev Napadač
17. Pyry Soiri Napadač
99. Vitali Lisakovich Napadač
- Tomislav Kis Napadač
- Yevgeny Bal Napadač
Novosti
16/01/2013 » Sergey Matvejchik je prešao iz - Gomel u ekipu - Shakhtyor Soligorsk na slobodnom transferu
04/01/2013 » Nikolai Kashevski je prešao u ekipu - Shakhtyor Soligorsk na slobodnom transferu
09/08/2012 » Oficijalno: Kirill Vergeichik je prešao u ekipu - Torpedo Zhodino na posudbi
25/07/2012 » Aleksandr Alumona je prešao iz - Shakhtyor Soligorsk u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
02/04/2012 » Viktor Sokol je prešao u ekipu - Dinamo Brest na slobodnom transferu
01/01/2012 » Nikolai Yanush je prešao iz - Dinamo Brest u ekipu - Shakhtyor Soligorsk na slobodnom transferu
01/01/2012 » Oficijalno: Shakhtyor Soligorsk donosi - Andrey Tsevan za sumu od 40 000 eura
04/08/2011 » Aleksandr Lebedev je prešao iz - Dinamo Brest u ekipu - Shakhtyor Soligorsk na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
12
+15
31
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
11
+10
24
3. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
12
+10
24
4. FC Vitebsk FC Vitebsk
11
+8
23
5. FK Slutsk FK Slutsk
12
+7
21
6. Neman Grodno Neman Grodno
12
+3
21
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
12
+2
18
8. Isloch Isloch
11
-1
15
9. Dinamo Brest Dinamo Brest
11
-1
13
10. FC Minsk FC Minsk
12
-2
10
11. Smolevichy Smolevichy
11
-3
10
12. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
12
-9
10
13. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
12
-11
9
14. FK Gorodeya FK Gorodeya
12
-8
7
15. Gomel Gomel
11
-8
7
16. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
12
-12
7