Patronato de Parana

Mjesto Parana, Argentina
 
Liga: Argentina - Primera B Nacional
Osnovana 1914
Stadion Estadio Presbitero Bartolome Grella (Kapacitet: 20000)
Utakmice - Patronato de Parana
Ekipa
Br: Ime
1. Sebastian Bertoli Vratar
14. Federico Costas Vratar
30. Emanuel Alarcon Vratar
2. Walter Andrade Branič
3. Lucas Marquez Branič
6. Ivan Alejandro Furios Branič
13. Marcos Minetti Branič
22. Alexander Hollmann Branič
33. Gonzalo Vera Branič
34. Agustin Sandona Branič
39. Marcos Maydana Branič
- Gabriel Graciani Branič
4. Lautaro Geminiani Veznjak
5. Marcelo Guzman Veznjak
8. Sergio Abel Peralta Veznjak
9. Matias Alejandro Quiroga Veznjak
10. Matias Garrido Veznjak
Br: Ime
18. Tomas Spinelli Veznjak
19. Martin Rivero Veznjak
21. Blas Antonio Caceres Veznjak
23. Alejandro Almada Veznjak
24. Damian Lenos Veznjak
25. Damian Pacco Veznjak
27. Yamil Silva Veznjak
35. Maximiliano Nunez Veznjak
40. Agustin Guiffrey Veznjak
- Mariano Echague Veznjak
- Leonardo Morales Veznjak
- Milton Aguilar Veznjak
7. Lautaro Comas Napadač
11. Adrian Balboa Napadač
17. Juan Franzoni Napadač
41. Matias Fonseca Napadač
- Leonardo Acosta Napadač
Novosti
28/07/2012 » Fabian Espinola odlazi iz - Patronato de Parana kako bi se pridružio ekipi - Cobresal
15/01/2012 » Oficijalno: Union de Santa Fe donosi - Diego Jara za sumu od 350 000 eura
 

Primera B Nacional: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Almagro Almagro
24
+15
41
2. CA Aldosivi CA Aldosivi
24
+8
41
3. San Martin Tucuman San Martin Tucuman
24
+8
39
4. Brown de Adrogue Brown de Adrogue
24
+7
37
5. Sarmiento Sarmiento
24
+4
37
6. Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
24
+3
37
7. AMSD Atletico de Rafaela AMSD Atletico de Rafaela
24
+12
36
8. Villa Dalmine Villa Dalmine
24
+7
36
9. Agropecuario Agropecuario
24
+2
35
10. Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
24
+7
34
11. Deportivo Moron Deportivo Moron
24
-1
33
12. Quilmes Quilmes
24
+1
32
13. Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
24
-1
32
14. CS Independiente Rivadavia CS Independiente Rivadavia
24
+1
31
15. Juv.Unida Gualeguaychu Juv.Unida Gualeguaychu
24
-9
30
16. Guillermo Brown Guillermo Brown
24
-2
28
17. Los Andes Los Andes
24
-5
27
18. Club Ferro Carril Oeste Club Ferro Carril Oeste
24
-10
26
19. Deportivo Riestra Deportivo Riestra
24
+5
25
20. Sportivo Estudiantes Sportivo Estudiantes
24
-6
25
21. Boca Unidos Boca Unidos
24
-8
25
22. All Boys All Boys
24
-9
25
23. Nueva Chicago Nueva Chicago
24
-11
25
24. Flandria Flandria
24
-8
24
25. Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
24
-10
24