Neman Grodno

Mjesto Hrodna, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1964
Menadžer Sergey Solodovnikov
Stadion CSK Neman (Kapacitet: 8800)
Utakmice - Neman Grodno
Ekipa
Br: Ime
19. Aleksandr Sulima Vratar
- Vladislav Vasilyuchek Vratar
5. Dmitri Rovneyko Branič
14. Aleksandr Anyukevich Branič
- Sergey Sosnovski Branič
- Dmitri Verkhovtsov Branič
- Evgeni Leshko Branič
- Kingue Bebey Branič
- Giorgi Kantaria Branič
- Paul Bebey Branič
9. Ivan Denisevich Veznjak
13. Vladimir Veselinov Veznjak
- Filipp Rudik Veznjak
- Valeri Zhukovski Veznjak
- Tajia Adama Soro Veznjak
Br: Ime
- Dimitri Rekish Veznjak
- Igor Lisitsa Veznjak
- Kiryl Hancharuk Veznjak
- Pavel Tsesliukevich Veznjak
- Ruslan Zubkov Veznjak
11. Dmitry Kovalionak Napadač
88. Pavel Savitskiy Napadač
- Artem Kontsevoy Napadač
- Andrey Gorbach Napadač
- Vyacheslav Hleb Napadač
- Vladislav Klimovich Napadač
- Igor Krivobok Napadač
- Roman Laktionov Napadač
- Maksim Yablonskiy Napadač
Novosti
16/01/2013 » Aleksey Suchkov je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - Torpedo Zhodino na slobodnom transferu
14/01/2013 » Boris Pankratov je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
09/08/2012 » Aleksandr Dmitrijev je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
21/02/2012 » Aleksandr Semenov je prešao u ekipu - Neman Grodno na slobodnom transferu
25/01/2012 » Igor Krivobok je prešao iz - Torpedo Zhodino u ekipu - Neman Grodno na slobodnom transferu
13/01/2012 » Andrey Gorbunov je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - BATE Borisov na slobodnom transferu
04/01/2012 » Oleg Strakhanovich je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
03/01/2012 » Pavel Plaskonnyi je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - Dinamo Minsk na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2017
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
30
+42
68
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
30
+31
68
3. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
30
+30
65
4. Dinamo Brest Dinamo Brest
30
+21
51
5. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
30
+16
51
6. Neman Grodno Neman Grodno
30
+10
49
7. FK Slutsk FK Slutsk
30
-4
44
8. FC Vitebsk FC Vitebsk
30
-3
43
9. FK Gorodeya FK Gorodeya
30
+2
38
10. Gomel Gomel
30
-1
35
11. Isloch Isloch
30
-19
27
12. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
30
-21
26
13. Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk
30
-21
25
14. FC Minsk FC Minsk
30
-20
23
15. Slavia Mozyr Slavia Mozyr
30
-24
20
16. Naftan Naftan
30
-39
13