Neman Grodno

Mjesto Hrodna, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1964
Menadžer Sergey Solodovnikov
Stadion CSK Neman (Kapacitet: 8800)
Utakmice - Neman Grodno
Ekipa
Br: Ime
19. Aleksandr Sulima Vratar
- Vladislav Vasilyuchek Vratar
5. Dmitri Rovneyko Branič
14. Aleksandr Anyukevich Branič
- Sergey Sosnovski Branič
- Dmitri Verkhovtsov Branič
- Evgeni Leshko Branič
- Kingue Bebey Branič
- Giorgi Kantaria Branič
- Paul Bebey Branič
9. Ivan Denisevich Veznjak
13. Vladimir Veselinov Veznjak
- Filipp Rudik Veznjak
- Valeri Zhukovski Veznjak
Br: Ime
- Tajia Adama Soro Veznjak
- Dimitri Rekish Veznjak
- Igor Lisitsa Veznjak
- Kiryl Hancharuk Veznjak
- Pavel Tsesliukevich Veznjak
- Ruslan Zubkov Veznjak
11. Dmitry Kovalionak Napadač
- Artem Kontsevoy Napadač
- Andrey Gorbach Napadač
- Vyacheslav Hleb Napadač
- Vladislav Klimovich Napadač
- Igor Krivobok Napadač
- Roman Laktionov Napadač
- Maksim Yablonskiy Napadač
Novosti
16/01/2013 » Aleksey Suchkov je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - Torpedo Zhodino na slobodnom transferu
14/01/2013 » Boris Pankratov je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
09/08/2012 » Aleksandr Dmitrijev je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
21/02/2012 » Aleksandr Semenov je prešao u ekipu - Neman Grodno na slobodnom transferu
25/01/2012 » Igor Krivobok je prešao iz - Torpedo Zhodino u ekipu - Neman Grodno na slobodnom transferu
13/01/2012 » Andrey Gorbunov je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - BATE Borisov na slobodnom transferu
04/01/2012 » Oleg Strakhanovich je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
03/01/2012 » Pavel Plaskonnyi je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - Dinamo Minsk na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
4
+6
12
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
4
+4
10
3. FK Slutsk FK Slutsk
4
+4
8
4. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
4
+2
8
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
4
+2
7
6. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
4
+1
7
7. Neman Grodno Neman Grodno
4
+1
6
8. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
4
0
5
9. Dinamo Brest Dinamo Brest
4
-1
5
10. Isloch Isloch
4
0
4
11. Smolevichy Smolevichy
4
-2
2
12. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
4
-2
2
13. Gomel Gomel
4
-2
2
14. FC Minsk FC Minsk
4
-3
2
15. FK Gorodeya FK Gorodeya
4
-4
1
16. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
4
-6
1