Milsami Orhei

Mjesto Orhei, Moldova
 
Liga: Moldova - National Division
Osnovana 2005
Menadžer Veaceslav Rusnac
Stadion Complexul Sportiv Raional (Kapacitet: 2539)
Utakmice - Milsami Orhei
Ekipa
Br: Ime
1. Radu Mitu Vratar
21. Cristian Apostolachi Vratar
2. Artur Craciun Branič
4. Vasile Jardan Branič
6. Constantin Bogdan Branič
22. Dinu Graur Branič
23. Vadim Bolohan Branič
- Andrey Novikov Branič
- Alexsandr Stadichuk Branič
- Victor Gheorghiu Branič
- Serhiy Melnyk Branič
7. Vadim Rata Veznjak
10. Gheorghe Andronic Veznjak
11. Dan Ciobanu Veznjak
13. Sergiu Platica Veznjak
17. Andrei Cojocari Veznjak
Br: Ime
18. Alexandru Dulghier Veznjak
- Lukas Bajer Veznjak
- Nurudeen Mohammed Veznjak
- Rares Soporan Veznjak
- Jesse Veznjak
- Vergiliu Olaru Veznjak
- Octavian Ciuntu Veznjak
- Radu Beseti Veznjak
- Adrian Costin Veznjak
14. Andrei Rusnac Napadač
15. Ion Ibrean Napadač
16. Alexandru Antoniuc Napadač
19. Romeo Surdu Napadač
27. Yero Bello Napadač
- Konstantin Yavorski Napadač
- Aleksandr Butenko Napadač
Novosti
03/08/2013 » Casabella je prešao iz - Milsami Orhei u ekipu - Barnet na slobodnom transferu
27/07/2013 » Valentin Furdui odlazi iz - Milsami Orhei kako bi se pridružio ekipi - Sheriff Tiraspol
17/07/2013 » Rafa Wellington je prešao u ekipu - Zimbru Chisinau na slobodnom transferu
08/07/2013 » Vadim Bolohan je prešao iz - CSCA Rapid u ekipu - Milsami Orhei
08/07/2013 » Gheorghe Andronic je prešao iz - Zimbru Chisinau u ekipu - Milsami Orhei na slobodnom transferu
08/07/2013 » OFICIJALNO: Artur Patras iz - Academia UTM u ekipu - Milsami Orhei
29/01/2013 » Ariel Shtini je prešao iz - Concordia Chiajna u ekipu - Milsami Orhei
30/08/2012 » Marcelo Resende je prešao u ekipu - Milsami Orhei na slobodnom transferu
20/07/2012 » OFICIJALNO: Ovidiu Mendizov se seli u ekipu - Okzhetpes
20/07/2012 » Ion Prodan odlazi iz - Milsami Orhei kako bi se pridružio ekipi - Speranta
 

National Division: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
21
+39
51
2. Milsami Orhei Milsami Orhei
21
+12
38
3. CS Petrocub CS Petrocub
21
+7
34
4. Speranta Speranta
21
-2
25
5. Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
21
-3
25
6. Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
21
-14
21
7. Dinamo-Auto Dinamo-Auto
21
-22
16
8. Olimpia Balti Olimpia Balti
21
-17
14