Ludogorets

Mjesto Razgrad, Bulgaria
 
Liga: Bugarska - 1. Liga
Osnovana 2000
Menadžer Paulo Autuori
Stadion Gradski (Kapacitet: 12000)
Utakmice - Ludogorets
Ekipa
Br: Ime
1. Jorge Emanuel Broun Vratar
21. Vladislav Stoyanov Vratar
33. Renan Dos Santos Vratar
- Damyan Damyanov Vratar
3. Anton Nedyalkov Branič
4. Cicinho Branič
5. Georgi Terziev Branič
25. Tsvetomir Panov Branič
30. Cosmin Moti Branič
90. Rafael Forster Branič
- Dragos Grigore Branič
6. Natanael Veznjak
7. Dimo Bakalov Veznjak
8. Sasha Veznjak
Br: Ime
10. Gustavo Campanharo Veznjak
11. May Mahlangu Veznjak
18. Svetoslav Dyakov Veznjak
44. Jacek Goralski Veznjak
64. Dominik Yankov Veznjak
84. Marcelinho Veznjak
88. Wanderson Veznjak
- Oleg Dimitrov Veznjak
9. Juninho Brandao Napadač
28. Claudiu Keseru Napadač
37. Da Silva Araujo Joao Paulo Napadač
70. Jakub Swierczok Napadač
92. Jody Lukoki Napadač
Novosti
28/08/2013 » Miroslav Ivanov je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Levski Sofija na slobodnom transferu
16/08/2013 » Oficijalno: Ludogorets donosi - Virgil Misidjan za sumu od 750 000 eura
01/08/2013 » Georgi Kostadinov je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Beroe
31/07/2013 » OFICIJALNO: Nemanja Milisavljevic iz - Ludogorets u ekipu - CSKA Sofija
17/07/2013 » Emil Gargorov je prešao u ekipu - CSKA Sofija na slobodnom transferu
01/07/2013 » Georgi Argilashki je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Pirin 1922 na posudbi
01/07/2013 » Lubomir Guldan je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Zaglebie Lubin SSA na slobodnom transferu
29/06/2013 » Hristo Zlatinski je prešao iz - Lokomotiv Plovdiv u ekipu - Ludogorets na slobodnom transferu
28/06/2013 » Oficijalno: Ludogorets donosi - Michel Platini za sumu od 300 000 eura
24/06/2013 » Stanislav Genchev je prešao u ekipu - Liteks Loveč na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018/2019
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Ludogorets Ludogorets
15
+22
38
2. Liteks Loveč Liteks Loveč
15
+24
35
3. Levski Sofija Levski Sofija
15
+21
34
4. Beroe Beroe
15
+10
27
5. Botev Plovdiv Botev Plovdiv
15
+7
26
6. Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
15
0
21
7. Etar Etar
15
-2
21
8. Černo More Černo More
15
-5
21
9. Botev Vratsa Botev Vratsa
15
-9
18
10. Slavija Sofija Slavija Sofija
15
-4
17
11. Dunav Ruse Dunav Ruse
15
-8
14
12. Vitosha Bistrica Vitosha Bistrica
15
-14
13
13. Septemvri Sofia Septemvri Sofia
15
-18
7
14. Vereya Vereya
15
-24
4