Ludogorets

Mjesto Razgrad, Bulgaria
 
Liga: Bugarska - 1. Liga
Osnovana 2000
Menadžer Georgi Dermendzhiev
Stadion Gradski (Kapacitet: 12000)
Utakmice - Ludogorets
Ekipa
Br: Ime
1. Jorge Emanuel Broun Vratar
21. Vladislav Stoyanov Vratar
33. Renan Dos Santos Vratar
2. Rafael Forster Branič
4. Cicinho Branič
5. Georgi Terziev Branič
19. Aleksandar Vasilev Branič
23. Ventsislav Kerchev Branič
30. Cosmin Moti Branič
32. Igor Plastun Branič
- Ivan Velikov Branič
- Dimitar Iliev Branič
6. Natanael Veznjak
Br: Ime
8. Sasha Veznjak
10. Gustavo Campanharo Veznjak
18. Svetoslav Dyakov Veznjak
44. Jacek Goralski Veznjak
72. Erol Dost Veznjak
84. Marcelinho Veznjak
88. Wanderson Veznjak
11. Juninho Quixada Napadač
28. Claudiu Keseru Napadač
37. Da Silva Araujo Joao Paulo Napadač
70. Jakub Swierczok Napadač
92. Jody Lukoki Napadač
93. Virgil Misidjan Napadač
Novosti
28/08/2013 » Miroslav Ivanov je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Levski Sofija na slobodnom transferu
16/08/2013 » Oficijalno: Ludogorets donosi - Virgil Misidjan za sumu od 750 000 eura
01/08/2013 » Georgi Kostadinov je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Beroe
31/07/2013 » OFICIJALNO: Nemanja Milisavljevic iz - Ludogorets u ekipu - CSKA Sofija
17/07/2013 » Emil Gargorov je prešao u ekipu - CSKA Sofija na slobodnom transferu
01/07/2013 » Georgi Argilashki je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Pirin 1922 na posudbi
01/07/2013 » Lubomir Guldan je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Zaglebie Lubin SSA na slobodnom transferu
29/06/2013 » Hristo Zlatinski je prešao iz - Lokomotiv Plovdiv u ekipu - Ludogorets na slobodnom transferu
28/06/2013 » Oficijalno: Ludogorets donosi - Michel Platini za sumu od 300 000 eura
24/06/2013 » Stanislav Genchev je prešao u ekipu - Liteks Loveč na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Ludogorets Ludogorets
21
+38
51
2. Liteks Loveč Liteks Loveč
21
+40
50
3. Levski Sofija Levski Sofija
21
+20
42
4. Beroe Beroe
21
+7
37
5. Botev Plovdiv Botev Plovdiv
21
+9
32
6. Vereya Vereya
21
-5
31
7. Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
21
-12
26
8. Černo More Černo More
21
-4
25
9. Slavija Sofija Slavija Sofija
21
-5
24
10. Septemvri Sofia Septemvri Sofia
21
-17
24
11. Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
21
-7
19
12. Etar Etar
21
-13
19
13. Dunav Ruse Dunav Ruse
21
-16
18
14. Vitosha Bistrica Vitosha Bistrica
21
-35
5