Lokomotiv Sofija

Mjesto Sofia, Bulgaria
 
Liga: Bugarska - 1. Liga
Osnovana 1929
Stadion Lokomotiv (Kapacitet: 22000)
Utakmice - Lokomotiv Sofija
Ekipa
Br: Ime
- Andreja Efremov Vratar
20. Luc Christopher Matutu Branič
- Denis Pidev Branič
- Galin Tashev Branič
10. Georg Vasilev Veznjak
14. Daniel Vasev Veznjak
18. Yordan Rizov Veznjak
23. Aleksandar Manolov Veznjak
88. Petar Dimitrov Veznjak
- Yulian Petkov Veznjak
Br: Ime
- Dilyan Kolev Veznjak
- Nabil Taider Veznjak
- Sota Veznjak
- Ivan Gogov Veznjak
- Teodor Ganchev Veznjak
- Valentin Yovchev Veznjak
- Aleks Borimirov Veznjak
39. Antonio Cankov Napadač
- Dimitar K. Iliev Napadač
- Zlatko Bonev Napadač
Novosti
29/06/2013 » Dani Kiki je prešao u ekipu - Lokomotiv Plovdiv na slobodnom transferu
24/06/2013 » Jean-Baptist Yakassongo je prešao u ekipu - Lokomotiv Sofija na slobodnom transferu
14/06/2013 » Todor Hristov odlazi iz - Marek Dupnitsa kako bi se pridružio ekipi - Lokomotiv Sofija
12/06/2013 » OFICIJALNO: Dilyan Kolev se seli u ekipu - Lokomotiv Sofija
15/01/2013 » Lokomotiv Sofija potpisao sa igračom Branimir Kostadinov iz ekipe - Tatran Presov
13/08/2012 » Vladimir Bogdanovic je prešao iz - Lokomotiv Sofija u ekipu - Panetolikos na slobodnom transferu
25/01/2012 » Kosta Yanev je prešao u ekipu - CSKA Sofija na slobodnom transferu
22/01/2012 » Vladislav Romanov je prešao iz - Lokomotiv Sofija u ekipu - Slavija Sofija za neobjavljenu sumu
21/01/2012 » Dimitar Telkiyski je prešao u ekipu - Černomorec Burgas na slobodnom transferu
10/01/2012 » Milen Lahchev odlazi iz - Lokomotiv Sofija kako bi se pridružio ekipi - Concordia Chiajna
 

1. Liga: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Ludogorets Ludogorets
26
+50
66
2. Liteks Loveč Liteks Loveč
26
+45
63
3. Levski Sofija Levski Sofija
26
+23
50
4. Beroe Beroe
26
+9
45
5. Botev Plovdiv Botev Plovdiv
26
+15
42
6. Vereya Vereya
26
-10
35
7. Slavija Sofija Slavija Sofija
26
-3
32
8. Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
26
-15
31
9. Septemvri Sofia Septemvri Sofia
26
-17
31
10. Černo More Černo More
26
-8
27
11. Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
26
-8
26
12. Etar Etar
26
-21
21
13. Dunav Ruse Dunav Ruse
26
-21
21
14. Vitosha Bistrica Vitosha Bistrica
26
-39
8