CS Independiente Rivadavia

Mjesto Mendoza, Argentina
 
Liga: Argentina - Primera B Nacional
Osnovana 1913
Stadion Estadio Bautista Gargantini (Kapacitet: 20000)
Utakmice - CS Independiente Rivadavia
Ekipa
Br: Ime
- Sergio Rodriguez Branič
- Mauro Angel Maidana Branič
- Ariel Aguero Branič
- Emiliano Fernandez Branič
- Javier Silva Branič
- Alejandro Rebola Branič
- Ezequiel Bustamante Branič
- Emanuel Assandri Branič
- Luciano Sanchez Branič
- Matias Abelairas Veznjak
- Matias Alejandro Garcia Veznjak
- Hernán Encina Veznjak
- Eduardo Mendez Veznjak
- Gaston Gonzalez Veznjak
- Agustin Sanfilippo Veznjak
Br: Ime
- Matias Villarreal Veznjak
- Rodrigo Bruera Veznjak
- Franco Dolci Veznjak
- Pablo Labbate Veznjak
- Mauro Cerutti Veznjak
- Luis Rodrigo Daher Veznjak
- Eial Strahman Napadač
- Jeronimo Morales Neumann Napadač
- Kevin Gissi Napadač
- Cristian Gautier Napadač
- Matias Minich Napadač
- Jose Mendez Napadač
- German Gordillo Napadač
- Ignacio Jose Iraneta Napadač
- Lautaro Disanto Napadač
Novosti
14/07/2012 » Santiago Villafane je prešao iz - CS Independiente Rivadavia u ekipu - Midtjylland
10/01/2012 » Sebastian Sciorilli je prešao u ekipu - America Mineiro na slobodnom transferu
06/01/2012 » San Lorenzo potpisao sa igračom Damian Martinez iz ekipe - CS Independiente Rivadavia
 

Primera B Nacional: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. AMSD Atletico de Rafaela AMSD Atletico de Rafaela
12
+12
22
2. Almagro Almagro
12
+8
21
3. Villa Dalmine Villa Dalmine
11
+7
21
4. Agropecuario Agropecuario
11
+6
21
5. Juv.Unida Gualeguaychu Juv.Unida Gualeguaychu
12
0
21
6. CA Aldosivi CA Aldosivi
12
+5
20
7. Guillermo Brown Guillermo Brown
11
+6
17
8. San Martin Tucuman San Martin Tucuman
12
+2
17
9. Brown de Adrogue Brown de Adrogue
11
+4
16
10. Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
12
-2
16
11. Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
11
+3
15
12. Los Andes Los Andes
11
0
15
13. Deportivo Moron Deportivo Moron
12
-1
15
14. Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
12
-4
15
15. Sportivo Estudiantes Sportivo Estudiantes
11
+1
14
16. Quilmes Quilmes
12
-3
14
17. Sarmiento Sarmiento
11
-2
13
18. Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
12
-3
13
19. Nueva Chicago Nueva Chicago
12
-3
13
20. All Boys All Boys
11
-5
13
21. CS Independiente Rivadavia CS Independiente Rivadavia
11
-1
12
22. Flandria Flandria
11
-9
7
23. Club Ferro Carril Oeste Club Ferro Carril Oeste
10
-10
7
24. Boca Unidos Boca Unidos
12
-11
7
25. Deportivo Riestra Deportivo Riestra
11
0
0