CS Independiente Rivadavia

Mjesto Mendoza, Argentina
 
Liga: Argentina - Primera B Nacional
Osnovana 1913
Stadion Estadio Bautista Gargantini (Kapacitet: 20000)
Utakmice - CS Independiente Rivadavia
Ekipa
Br: Ime
- Rodrigo Lugo Vratar
- Rodrigo Arciero Branič
- Yeimar Gomez Branič
- Ariel Aguero Branič
- Alexis Vizcarra Branič
- Emiliano Fernandez Branič
- Lucas Masoero Branič
- Javier Silva Branič
- Ezequiel Bustamante Branič
- Emanuel Assandri Branič
- Diego Calgaro Veznjak
- Matias Alejandro Garcia Veznjak
- Hernán Encina Veznjak
- Eduardo Mendez Veznjak
- Diego Daniel Cardozo Veznjak
Br: Ime
- Gaston Gonzalez Veznjak
- Agustin Sanfilippo Veznjak
- Matias Villarreal Veznjak
- Rodrigo Bruera Veznjak
- Franco Dolci Veznjak
- Pablo Labbate Veznjak
- Facundo Graziano Veznjak
- Jeronimo Morales Neumann Napadač
- Facundo Curuchet Napadač
- Cristian Gautier Napadač
- Matias Minich Napadač
- German Gordillo Napadač
- Cristian Alberto Tarragona Napadač
- Emanuel Reinoso Napadač
- Ignacio Jose Iraneta Napadač
Novosti
14/07/2012 » Santiago Villafane je prešao iz - CS Independiente Rivadavia u ekipu - Midtjylland
10/01/2012 » Sebastian Sciorilli je prešao u ekipu - America Mineiro na slobodnom transferu
06/01/2012 » San Lorenzo potpisao sa igračom Damian Martinez iz ekipe - CS Independiente Rivadavia
 

Primera B Nacional: 2016/2017
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Argentinos Juniors Argentinos Juniors
28
+21
55
2. Guillermo Brown Guillermo Brown
28
+17
49
3. Nueva Chicago Nueva Chicago
29
+13
49
4. Chacarita Juniors Chacarita Juniors
28
+9
48
5. Club Ferro Carril Oeste Club Ferro Carril Oeste
28
+10
43
6. Almagro Almagro
28
+6
41
7. Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
28
+9
40
8. Los Andes Los Andes
28
-3
39
9. Central Cordoba Central Cordoba
28
+4
38
10. CS Independiente Rivadavia CS Independiente Rivadavia
28
-3
38
11. Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
28
-2
37
12. Brown de Adrogue Brown de Adrogue
28
-3
37
13. All Boys All Boys
28
-5
37
14. Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
28
-2
36
15. Douglas Haig Douglas Haig
28
-5
35
16. Flandria Flandria
28
-6
34
17. San Martin Tucuman San Martin Tucuman
27
-4
33
18. Juv.Unida Gualeguaychu Juv.Unida Gualeguaychu
29
-14
33
19. Sportivo Estudiantes Sportivo Estudiantes
28
-11
32
20. Villa Dalmine Villa Dalmine
29
-6
29
21. Boca Unidos Boca Unidos
27
-7
29
22. Crucero del Norte Crucero del Norte
27
-5
25
23. Atletico Parana Atletico Parana
28
-13
25