Gomel

Utakmice - Gomel
Ekipa
Br: Ime
- Artem Sakovich Vratar
- Dmytro Nevmyvaka Branič
- Aleksandr Danilov Branič
- Sergey Kondratev Branič
- Stanislav Sazanovich Branič
- Mykhailo Pysko Branič
- Egor Troyakov Branič
17. Denis Yakhno Veznjak
- Lukas Tesak Veznjak
- Ruslan Yudenkov Veznjak
Br: Ime
- Anton Matveenko Veznjak
- Pavel Sitko Veznjak
- Evgeni Savostyanov Veznjak
- Evgeni Milevski Veznjak
- Ivan Zhestkin Veznjak
- Ismaila Soro Veznjak
- Aleksandr Yanchenko Napadač
- Aleksey Teslyuk Napadač
- Ivens Adomako Napadač
Novosti
10/07/2013 » OFICIJALNO: Sergey Kontsevoj iz - Gomel u ekipu - Dinamo Minsk
07/07/2013 » Junak dana: Sa 70 metara savladao protivnickog golmana
27/01/2013 » Oleksiy Tupchy je prešao iz - Gomel u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
16/01/2013 » Sergey Matvejchik je prešao iz - Gomel u ekipu - Shakhtyor Soligorsk na slobodnom transferu
16/01/2013 » Sergey Kontsevoj je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
10/01/2013 » Igor Logvinov je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
10/01/2013 » Oficijalno: Terentiy Lutsevich je prešao u ekipu - Gomel na posudbi
08/01/2013 » Muharem Bajrami odlazi iz - Renova kako bi se pridružio ekipi - Gomel
08/01/2013 » Anton Matveenko je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
04/01/2013 » Nikolai Kashevski je prešao u ekipu - Shakhtyor Soligorsk na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2017
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
30
+42
68
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
30
+31
68
3. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
30
+30
65
4. Dinamo Brest Dinamo Brest
30
+21
51
5. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
30
+16
51
6. Neman Grodno Neman Grodno
30
+10
49
7. FK Slutsk FK Slutsk
30
-4
44
8. FC Vitebsk FC Vitebsk
30
-3
43
9. FK Gorodeya FK Gorodeya
30
+2
38
10. Gomel Gomel
30
-1
35
11. Isloch Isloch
30
-19
27
12. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
30
-21
26
13. Krumkachy Minsk Krumkachy Minsk
30
-21
25
14. FC Minsk FC Minsk
30
-20
23
15. Slavia Mozyr Slavia Mozyr
30
-24
20
16. Naftan Naftan
30
-39
13