Gomel

Utakmice - Gomel
Ekipa
Br: Ime
- Artem Sakovich Vratar
- Dmytro Nevmyvaka Branič
- Aleksandr Danilov Branič
- Sergey Kondratev Branič
- Gideon Baah Branič
- Badri Akubardia Branič
- Mykhailo Pysko Branič
- Egor Troyakov Branič
17. Denis Yakhno Veznjak
- Lukas Tesak Veznjak
- Ruslan Yudenkov Veznjak
- Anton Matveenko Veznjak
- Igor Rozhkov Veznjak
Br: Ime
- Pavel Sitko Veznjak
- Evgeni Savostyanov Veznjak
- Sergii Shapoval Veznjak
- Evgeni Milevski Veznjak
- Aleksandr Batishtev Veznjak
- Andrey Shtygel Veznjak
- Ivan Zhestkin Veznjak
- Ismaila Soro Veznjak
- Roman Volkov Napadač
- Anton Shramchenko Napadač
- Aleksandr Yanchenko Napadač
- Aleksey Teslyuk Napadač
- Ivens Adomako Napadač
Novosti
10/07/2013 » OFICIJALNO: Sergey Kontsevoj iz - Gomel u ekipu - Dinamo Minsk
07/07/2013 » Junak dana: Sa 70 metara savladao protivnickog golmana
27/01/2013 » Oleksiy Tupchy je prešao iz - Gomel u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
16/01/2013 » Sergey Matvejchik je prešao iz - Gomel u ekipu - Shakhtyor Soligorsk na slobodnom transferu
16/01/2013 » Sergey Kontsevoj je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
10/01/2013 » Igor Logvinov je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
10/01/2013 » Oficijalno: Terentiy Lutsevich je prešao u ekipu - Gomel na posudbi
08/01/2013 » Muharem Bajrami odlazi iz - Renova kako bi se pridružio ekipi - Gomel
08/01/2013 » Anton Matveenko je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
04/01/2013 » Nikolai Kashevski je prešao u ekipu - Shakhtyor Soligorsk na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
20
+23
51
2. FC Vitebsk FC Vitebsk
21
+22
44
3. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
21
+17
42
4. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
20
+13
42
5. FK Slutsk FK Slutsk
22
+8
36
6. Dinamo Brest Dinamo Brest
21
+11
35
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
21
+4
34
8. Neman Grodno Neman Grodno
21
+2
32
9. Gomel Gomel
22
-9
26
10. Smolevichy Smolevichy
22
-8
21
11. FK Gorodeya FK Gorodeya
21
-8
21
12. FC Minsk FC Minsk
22
-6
20
13. Isloch Isloch
22
-15
20
14. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
21
-17
15
15. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
22
-19
13
16. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
21
-18
12