Vardar

Mjesto Skopje, Macedonia
Privrženici: 5
Liga: Makedonija - Prva liga
Osnovana 1947
Menadžer Goce Sedloski
Stadion Philip II Arena (Kapacitet: 33460)
Utakmice - Vardar
Ekipa
Br: Ime
1. Igor Aleksovski Vratar
28. Tome Pacovski Vratar
90. Filip Gacevski Vratar
3. Goran Popov Branič
6. Boban Grncarov Branič
21. Yevgeni Novak Branič
77. Vladica Brdarovski Branič
- Evgen Novak Branič
- Robert Mitev Branič
- Esmin Lichina Branič
- Jovan Popzlatanov Branič
8. Vanja Markovic Veznjak
11. Tigran Barseghyan Veznjak
14. Darko Velkovski Veznjak
15. Aleksandar Trajchevski Veznjak
Br: Ime
16. Nikola Gligorov Veznjak
19. Hovhannes Hambardzumyan Veznjak
22. Filip Stojchevski Veznjak
32. Darko Glisic Veznjak
33. Besar Iseni Veznjak
70. Juan Felipe Veznjak
87. Vlatko Grozdanoski Veznjak
- Ali Adem Veznjak
9. Dejan Blazevski Napadač
17. Aco Stojkov Napadač
48. Ytalo Napadač
80. Jhon Obregon Napadač
- Moustapha Quaynor Napadač
- Maksim Maksimov Napadač
- Bojan Kolevski Napadač
Novosti
31/12/2013 » Andrej Acevski se vraća u ekipu - Vardar zbog isticanja posudbe
03/07/2013 » Stevan Reljic je prešao u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
02/07/2013 » Bonifacio je prešao u ekipu - Mafra na slobodnom transferu
01/07/2013 » Igor Pavlovic je prešao iz - Metalurg Skopje u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
31/01/2013 » Aco Stojkov je prešao iz - Zob Ahan u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
30/01/2013 » Dean Tomeski je prešao iz - Makedonija GP u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
26/01/2013 » Aleksandar Petrovic odlazi iz - Borča kako bi se pridružio ekipi - Vardar
25/01/2013 » OFICIJALNO: Zarko Simjanoski iz - Napredok u ekipu - Vardar
23/01/2013 » Bonifacio je prešao iz - Anagennisi Deryneia u ekipu - Vardar na slobodnom transferu
22/01/2013 » Zlatko Boskovski je prešao iz - Vardar u ekipu - Rabotnički Skopje na slobodnom transferu
 

Prva liga: 2017
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Škendija 79 Škendija 79
36
+74
91
2. Vardar Vardar
36
+12
56
3. Rabotnički Skopje Rabotnički Skopje
36
+7
52
4. FK Korzo FK Korzo
36
+5
51
5. Sileks Sileks
36
-7
50
6. FC Academy Pandev FC Academy Pandev
36
-4
42
7. Renova Renova
36
-17
41
8. Pobeda Junior Pobeda Junior
36
-20
38
9. Skopje Skopje
36
-19
35
10. Pelister Pelister
36
-31
34