FC Minsk

Mjesto Minsk, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 2006
Menadžer Vladimir Kurnev
Stadion Tarpeda (Kapacitet: 5200)
Utakmice - FC Minsk
Ekipa
Br: Ime
30. Denis Dechko Vratar
- Dzhemal Kurshubadze Vratar
- Maksim Vysotskiy Vratar
- Vitaly Kharchenko Vratar
5. Yuri Ostroukh Branič
- Sergey Omeljanchuk Branič
- Egidijus Vaitkunas Branič
- Aleksei Ivanov Branič
- Dmitry Zinovich Branič
- Dmitriy Bessmertny Branič
6. Andrey Razin Veznjak
8. Sergey Gigevich Veznjak
Br: Ime
23. Artem Buloychik Veznjak
- Dmitry Gorbushin Veznjak
- Oleg Evdokimov Veznjak
- Oleksandr Vasyliev Veznjak
- Yehor Klymenchuk Veznjak
- Ivan Bakhar Veznjak
- Evgen Bokhashvili Napadač
- Sergey Rusetskiy Napadač
- Artem Vasilyev Napadač
- Fyodor Sapon Napadač
- Yevgeny Shevchenko Napadač
- David Gatikoev Napadač
Novosti
01/08/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
01/08/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
10/07/2013 » Dmytro Gorbushin je prešao iz - Kuban u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
21/01/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - Irtysh na slobodnom transferu
12/01/2013 » Milos Rnic je prešao iz - Novi Pazar u ekipu - FC Minsk
10/01/2013 » Igor Logvinov je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
01/01/2013 » FC Minsk potpisao sa igračom Roman Vasilyuk iz ekipe - BATE Borisov
01/01/2013 » Artur Levitskiy je prešao iz - FC Minsk u ekipu - Torpedo Zhodino na slobodnom transferu
01/01/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
01/01/2013 » Nikita Bukatkin je prešao iz - Naftan u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
17
+20
44
2. FC Vitebsk FC Vitebsk
17
+17
37
3. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
17
+12
37
4. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
17
+15
35
5. FK Slutsk FK Slutsk
18
+8
30
6. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
17
+6
30
7. Dinamo Brest Dinamo Brest
17
+8
26
8. Neman Grodno Neman Grodno
18
-4
26
9. Isloch Isloch
18
-7
17
10. FC Minsk FC Minsk
18
-4
16
11. Gomel Gomel
17
-12
16
12. Smolevichy Smolevichy
18
-5
15
13. FK Gorodeya FK Gorodeya
18
-9
15
14. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
17
-13
12
15. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
18
-14
12
16. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
18
-18
11