FC Minsk

Mjesto Minsk, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 2006
Menadžer Vladimir Kurnev
Stadion Tarpeda (Kapacitet: 5200)
Utakmice - FC Minsk
Ekipa
Br: Ime
30. Denis Dechko Vratar
- Pavel Chesnovskiy Vratar
- Dzhemal Kurshubadze Vratar
- Maksim Vysotskiy Vratar
- Vitaly Kharchenko Vratar
4. Aleksandr Sverchinskiy Branič
- Sergey Omeljanchuk Branič
- Egidijus Vaitkunas Branič
- Aleksei Ivanov Branič
- Dmitry Zinovich Branič
- Dmitriy Bessmertny Branič
6. Andrey Razin Veznjak
8. Sergey Gigevich Veznjak
23. Artem Buloychik Veznjak
Br: Ime
- Dmitry Gorbushin Veznjak
- Oleg Evdokimov Veznjak
- Oleksandr Vasyliev Veznjak
- Yehor Klymenchuk Veznjak
- Valeri Gromyko Veznjak
- Ivan Bakhar Veznjak
- Sergey Rusak Veznjak
- Nemanja Covic Napadač
- Sergey Rusetskiy Napadač
- Dmitri Antilevski Napadač
- Artem Vasilyev Napadač
- Fyodor Sapon Napadač
- Yevgeny Shevchenko Napadač
- David Gatikoev Napadač
Novosti
01/08/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
01/08/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
10/07/2013 » Dmytro Gorbushin je prešao iz - Kuban u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
21/01/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - Irtysh na slobodnom transferu
12/01/2013 » Milos Rnic je prešao iz - Novi Pazar u ekipu - FC Minsk
10/01/2013 » Igor Logvinov je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
01/01/2013 » FC Minsk potpisao sa igračom Roman Vasilyuk iz ekipe - BATE Borisov
01/01/2013 » Artur Levitskiy je prešao iz - FC Minsk u ekipu - Torpedo Zhodino na slobodnom transferu
01/01/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
01/01/2013 » Nikita Bukatkin je prešao iz - Naftan u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
12
+15
31
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
12
+10
25
3. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
12
+10
24
4. FC Vitebsk FC Vitebsk
12
+8
24
5. FK Slutsk FK Slutsk
12
+7
21
6. Neman Grodno Neman Grodno
12
+3
21
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
12
+2
18
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
12
0
16
9. Isloch Isloch
12
-2
15
10. Smolevichy Smolevichy
12
-1
13
11. FC Minsk FC Minsk
12
-2
10
12. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
13
-10
10
13. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
13
-11
10
14. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
12
-11
9
15. FK Gorodeya FK Gorodeya
12
-8
7
16. Gomel Gomel
12
-10
7