FC Minsk

Mjesto Minsk, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 2006
Menadžer Vladimir Kurnev
Stadion Tarpeda (Kapacitet: 5200)
Utakmice - FC Minsk
Ekipa
Br: Ime
30. Denis Dechko Vratar
- Dzhemal Kurshubadze Vratar
- Maksim Vysotskiy Vratar
- Vitaly Kharchenko Vratar
5. Yuri Ostroukh Branič
- Sergey Omeljanchuk Branič
- Egidijus Vaitkunas Branič
- Aleksei Ivanov Branič
- Dmitry Zinovich Branič
- Dmitriy Bessmertny Branič
- Illia Lukashevich Branič
6. Andrey Razin Veznjak
8. Sergey Gigevich Veznjak
Br: Ime
23. Artem Buloychik Veznjak
- Dmitry Gorbushin Veznjak
- Vladyslav Nasibulin Veznjak
- Oleg Evdokimov Veznjak
- Oleksandr Vasyliev Veznjak
- Yehor Klymenchuk Veznjak
- Ivan Bakhar Veznjak
- Evgen Bokhashvili Napadač
- Sergey Rusetskiy Napadač
- Artem Vasilyev Napadač
- Fyodor Sapon Napadač
- Yevgeny Shevchenko Napadač
Novosti
01/08/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - Slavia Mozyr na slobodnom transferu
01/08/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
10/07/2013 » Dmytro Gorbushin je prešao iz - Kuban u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
21/01/2013 » Leonid Kovel je prešao u ekipu - Irtysh na slobodnom transferu
12/01/2013 » Milos Rnic je prešao iz - Novi Pazar u ekipu - FC Minsk
10/01/2013 » Igor Logvinov je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
01/01/2013 » FC Minsk potpisao sa igračom Roman Vasilyuk iz ekipe - BATE Borisov
01/01/2013 » Artur Levitskiy je prešao iz - FC Minsk u ekipu - Torpedo Zhodino na slobodnom transferu
01/01/2013 » Roman Volkov je prešao u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
01/01/2013 » Nikita Bukatkin je prešao iz - Naftan u ekipu - FC Minsk na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
24
+27
60
2. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
24
+22
51
3. FC Vitebsk FC Vitebsk
24
+24
50
4. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
24
+15
49
5. Dinamo Brest Dinamo Brest
24
+20
44
6. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
24
+12
43
7. Neman Grodno Neman Grodno
25
+2
38
8. FK Slutsk FK Slutsk
25
-1
36
9. Isloch Isloch
25
-13
27
10. Gomel Gomel
24
-14
26
11. FC Minsk FC Minsk
25
-3
24
12. FK Gorodeya FK Gorodeya
25
-12
22
13. Smolevichy Smolevichy
25
-13
21
14. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
25
-20
18
15. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
24
-18
17
16. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
25
-28
13