Dnepr Mogilev

Mjesto Mahilyow, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1960
Menadžer Vyacheslav Gerashchenko
Stadion Spartak (Kapacitet: 11200)
Utakmice - Dnepr Mogilev
Ekipa
Br: Ime
- Aleksandr Bylina Branič
- Andrey Chukhley Branič
- Pavel Lovgach Branič
- Maksim Chyzh Branič
- Anton Shepelev Branič
- Aleksandr Pavlov Veznjak
- Sergiy Rudyka Veznjak
- Vadim Demidovich Veznjak
- Vladimir Moroz Veznjak
- Dmitri Tereshchenko Veznjak
Br: Ime
- Aleksey Tupchi Veznjak
- Vladislav Gevlich Veznjak
- Maksim Chizh Veznjak
- Denis Levitskiy Veznjak
- Merdan Kurbanov Veznjak
- Vladislav Fedosov Veznjak
- Aleksandr Sazankov Napadač
- Vladimir Yurchenko Napadač
- Pavel Bordukov Napadač
Novosti
11/02/2013 » Oleg Patotskiy je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Dnepr Mogilev
27/01/2013 » Oleksiy Tupchy je prešao iz - Gomel u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
14/01/2013 » Aleksandr Bylina je prešao u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
14/01/2013 » Boris Pankratov je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
13/01/2013 » Dmitri Kovb je prešao iz - Belshina u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
08/01/2013 » Anton Matveenko je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
20/08/2012 » Kirill Pavlyuchek je prešao iz - FC Minsk u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
30/07/2012 » Oleg Patotskiy je prešao u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
01/07/2012 » Dnepr Mogilev potpisao sa igračom Nikolay Zenko iz ekipe - FC Minsk
01/03/2011 » OFICIJALNO: Artur Grigoryan iz - Salyut Energiya Belgorod u ekipu - Dnepr Mogilev
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
24
+27
60
2. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
24
+22
51
3. FC Vitebsk FC Vitebsk
24
+24
50
4. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
24
+15
49
5. Dinamo Brest Dinamo Brest
24
+20
44
6. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
24
+12
43
7. Neman Grodno Neman Grodno
25
+2
38
8. FK Slutsk FK Slutsk
25
-1
36
9. Isloch Isloch
25
-13
27
10. Gomel Gomel
25
-15
26
11. FC Minsk FC Minsk
25
-3
24
12. FK Gorodeya FK Gorodeya
25
-12
22
13. Smolevichy Smolevichy
25
-13
21
14. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
25
-17
20
15. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
25
-20
18
16. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
25
-28
13