Dnepr Mogilev

Mjesto Mahilyow, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1960
Menadžer Vyacheslav Gerashchenko
Stadion Spartak (Kapacitet: 11200)
Utakmice - Dnepr Mogilev
Ekipa
Br: Ime
- Aleksandr Bylina Branič
- Pavel Lovgach Branič
- Sergiy Datsenko Branič
- Anton Shepelev Branič
- Aleksandr Pavlov Veznjak
- Sergiy Rudyka Veznjak
- Vladimir Moroz Veznjak
- Dmitri Tereshchenko Veznjak
- Aleksey Tupchi Veznjak
Br: Ime
- Vladislav Gevlich Veznjak
- Maksim Chizh Veznjak
- Denis Levitskiy Veznjak
- Merdan Kurbanov Veznjak
- Vladislav Fedosov Veznjak
- Aleksandr Sazankov Napadač
- Vladimir Yurchenko Napadač
- Pavel Bordukov Napadač
Novosti
11/02/2013 » Oleg Patotskiy je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Dnepr Mogilev
27/01/2013 » Oleksiy Tupchy je prešao iz - Gomel u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
14/01/2013 » Aleksandr Bylina je prešao u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
14/01/2013 » Boris Pankratov je prešao iz - Neman Grodno u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
13/01/2013 » Dmitri Kovb je prešao iz - Belshina u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
08/01/2013 » Anton Matveenko je prešao u ekipu - Gomel na slobodnom transferu
20/08/2012 » Kirill Pavlyuchek je prešao iz - FC Minsk u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
30/07/2012 » Oleg Patotskiy je prešao u ekipu - Dnepr Mogilev na slobodnom transferu
01/07/2012 » Dnepr Mogilev potpisao sa igračom Nikolay Zenko iz ekipe - FC Minsk
01/03/2011 » OFICIJALNO: Artur Grigoryan iz - Salyut Energiya Belgorod u ekipu - Dnepr Mogilev
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
13
+15
32
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
13
+11
28
3. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
13
+10
25
4. FC Vitebsk FC Vitebsk
12
+8
24
5. Neman Grodno Neman Grodno
13
+4
24
6. FK Slutsk FK Slutsk
13
+6
21
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
12
+2
18
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
12
0
16
9. Isloch Isloch
12
-2
15
10. Smolevichy Smolevichy
13
-2
13
11. FC Minsk FC Minsk
13
-4
10
12. Gomel Gomel
13
-8
10
13. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
13
-10
10
14. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
13
-11
10
15. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
12
-11
9
16. FK Gorodeya FK Gorodeya
12
-8
7