Dinamo Minsk

Mjesto Minsk, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1927
Menadžer Sergey Gurenko
Stadion Dinamo (Kapacitet: 41040)
Utakmice - Dinamo Minsk
Ekipa
Br: Ime
1. Andrey Klimovich Vratar
75. Maksim Plotnikov Vratar
- Vasiliy Khomutovski Vratar
4. Nino Galovic Branič
5. Yuri Ostroukh Branič
16. Sergei Karpovich Branič
21. Konstantin Kuchinski Branič
22. Roman Begunov Branič
26. Sergey Kontsevoj Branič
- Pavel Nazarenko Branič
7. Atrem Bykov Veznjak
8. Nikita Kaplenko Veznjak
9. Yaroslav Yarotski Veznjak
10. Uros Nikolic Veznjak
19. Oleksandr Noyok Veznjak
Br: Ime
20. Aleksandr Sachivko Veznjak
25. Artem Korzun Veznjak
- Krum Stoyanov Veznjak
- Artem Solovey Veznjak
- Artur Saramakha Veznjak
- Timofei Lukashevich Veznjak
- Vladislav Suschits Veznjak
3. Evgeni Velko Napadač
11. Anton Saroka Napadač
15. Artem Kiyko Napadač
23. Vladimir Khvashchinski Napadač
24. Muhammadjon Loiqov Napadač
- Evgeni Bobruk Napadač
- Konstantin Shevelev Napadač
- Roman Yuzepchuk Napadač
Novosti
12/07/2013 » Nenad Adamovic je prešao iz - Hajduk Kula u ekipu - Dinamo Minsk za neobjavljenu sumu
12/07/2013 » Carlos Coto je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na slobodnom transferu
10/07/2013 » OFICIJALNO: Sergey Kontsevoj iz - Gomel u ekipu - Dinamo Minsk
10/07/2013 » Dinamo Minsk potpisao sa igračom Nemanja Nikolic iz ekipe - OFK Beograd
10/07/2013 » Oficijalno: Lazar Veselinovic je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na posudbi
03/03/2013 » Dmitri Sychev je prešao iz - Lokomotiv Moskva u ekipu - Dinamo Minsk na posudbi
08/02/2013 » Oficijalno: Adnan Zahirovic je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na posudbi
17/01/2013 » Stanislav Dragun odlazi iz - Dinamo Minsk kako bi se pridružio ekipi - Krilja Sovetov
16/01/2013 » Dmytro Tereshchenko je prešao iz - Dinamo Minsk u ekipu - Belshina na posudbi
16/01/2013 » Torpedo Zhodino potpisao sa igračom Aleksey Pankovets iz ekipe - Dinamo Minsk
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
4
+6
12
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
4
+4
10
3. FK Slutsk FK Slutsk
4
+4
8
4. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
4
+2
8
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
4
+2
7
6. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
4
+1
7
7. Neman Grodno Neman Grodno
4
+1
6
8. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
4
0
5
9. Dinamo Brest Dinamo Brest
4
-1
5
10. Isloch Isloch
4
0
4
11. Smolevichy Smolevichy
4
-2
2
12. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
4
-2
2
13. Gomel Gomel
4
-2
2
14. FC Minsk FC Minsk
4
-3
2
15. FK Gorodeya FK Gorodeya
4
-4
1
16. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
4
-6
1