Dinamo Minsk

Mjesto Minsk, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1927
Menadžer Sergey Gurenko
Stadion Dinamo (Kapacitet: 41040)
Utakmice - Dinamo Minsk
Ekipa
Br: Ime
30. Andrey Gorbunov Vratar
33. Nikita Lazovski Vratar
- Vasiliy Khomutovski Vratar
3. Maksim Shvetsov Branič
4. Nino Galovic Branič
13. Rocha Branič
15. Maksim Zhavnerchik Branič
22. Roman Begunov Branič
24. Igor Shitov Branič
26. Sergey Kontsevoj Branič
88. Giorgi Navalovski Branič
- Aleksandr Chizh Branič
- Vladislav Lyakh Branič
6. Seidu Yahaya Veznjak
8. Nikita Kaplenko Veznjak
Br: Ime
10. Uros Nikolic Veznjak
14. Artem Solovey Veznjak
18. Dinko Trebotic Veznjak
20. Aleksandr Sachivko Veznjak
39. Aleksandr Ksenofontov Veznjak
40. Nikolai Ivanov Veznjak
41. Artyom Gurenko Veznjak
81. Nikita Korzun Veznjak
- Artur Saramakha Veznjak
- Vladislav Suschits Veznjak
23. Vladimir Khvashchinski Napadač
27. Aleksandr Makas Napadač
77. Dmitri Antilevski Napadač
- Kehinde Fatai Napadač
- Konstantin Shevelev Napadač
Novosti
12/07/2013 » Nenad Adamovic je prešao iz - Hajduk Kula u ekipu - Dinamo Minsk za neobjavljenu sumu
12/07/2013 » Carlos Coto je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na slobodnom transferu
10/07/2013 » OFICIJALNO: Sergey Kontsevoj iz - Gomel u ekipu - Dinamo Minsk
10/07/2013 » Dinamo Minsk potpisao sa igračom Nemanja Nikolic iz ekipe - OFK Beograd
10/07/2013 » Oficijalno: Lazar Veselinovic je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na posudbi
03/03/2013 » Dmitri Sychev je prešao iz - Lokomotiv Moskva u ekipu - Dinamo Minsk na posudbi
08/02/2013 » Oficijalno: Adnan Zahirovic je prešao u ekipu - Dinamo Minsk na posudbi
17/01/2013 » Stanislav Dragun odlazi iz - Dinamo Minsk kako bi se pridružio ekipi - Krilja Sovetov
16/01/2013 » Dmytro Tereshchenko je prešao iz - Dinamo Minsk u ekipu - Belshina na posudbi
16/01/2013 » Torpedo Zhodino potpisao sa igračom Aleksey Pankovets iz ekipe - Dinamo Minsk
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
24
+27
60
2. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
24
+22
51
3. FC Vitebsk FC Vitebsk
24
+24
50
4. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
24
+15
49
5. Dinamo Brest Dinamo Brest
24
+20
44
6. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
24
+12
43
7. Neman Grodno Neman Grodno
25
+2
38
8. FK Slutsk FK Slutsk
25
-1
36
9. Isloch Isloch
25
-13
27
10. Gomel Gomel
25
-15
26
11. FC Minsk FC Minsk
25
-3
24
12. FK Gorodeya FK Gorodeya
25
-12
22
13. Smolevichy Smolevichy
25
-13
21
14. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
25
-17
20
15. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
25
-20
18
16. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
25
-28
13