Dinamo Brest

Mjesto Brest, Belarus
 
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1960
Menadžer Vladimir Zhuravel
Stadion GOSK Brestski (Kapacitet: 10080)
Utakmice - Dinamo Brest
Ekipa
Br: Ime
35. Vladislav Khvin Vratar
5. Andrey Lebedev Branič
13. Maksim Vitus Branič
16. Dmitri Aliseyko Branič
21. Oleg Veretilo Branič
65. Adrian Avramia Branič
97. Alexey Ivanov Branič
- Aleksey Kravchenko Branič
- Otar Chapidze Branič
- Maksim Chyzh Branič
6. Kirill Premudov Veznjak
7. Borja Docal Veznjak
17. Pavel Sedko Veznjak
99. Chidi Veznjak
- Pavel Nekhajchik Veznjak
- Zeljko Filipovic Veznjak
- Andrey Tsevan Veznjak
- Nikita Bukatkin Veznjak
Br: Ime
- Sandro Gotal Veznjak
- Aleksey Goncharov Veznjak
- Simon Ogar Veznjak
- Aleksandr Tolkanika Veznjak
- Dmitri German Veznjak
- Aleksandr Demeshko Veznjak
- Dzmitry Herman Veznjak
11. Aleksandr Matyukhevich Napadač
20. Joel Fameyeh Napadač
25. Kiryl Kirylenka Napadač
32. Artem Milevsky Napadač
90. Aleksandar Vujacic Napadač
- Roman Vasilyuk Napadač
- Andrey Shemruk Napadač
- Pavel Savitskiy Napadač
- Roman Yuzepchuk Napadač
- Dickson Afoakwa Napadač
Novosti
16/01/2013 » Vladimir Khvashchinski odlazi iz - Dinamo Brest kako bi se pridružio ekipi - Dinamo Minsk
10/01/2013 » Valeri Kutsenko je prešao iz - Dinamo Brest u ekipu - Vorskla Poltava na slobodnom transferu
30/08/2012 » Vitali Gajduchik je prešao iz - Dinamo Brest u ekipu - BATE Borisov na slobodnom transferu
30/08/2012 » Gediminas Paulauskas je prešao iz - Piast Gliwice u ekipu - Dinamo Brest na slobodnom transferu
19/08/2012 » Valeri Kutsenko je prešao u ekipu - Dinamo Brest na slobodnom transferu
15/08/2012 » OFICIJALNO: Kirill Aleksiyan se seli u ekipu - Dinamo Brest
09/08/2012 » David Lazari je prešao iz - Dinamo Brest u ekipu - Al-Qadsia za neobjavljenu sumu
02/04/2012 » Viktor Sokol je prešao u ekipu - Dinamo Brest na slobodnom transferu
11/01/2012 » OFICIJALNO: Yuri Druchyk se seli u ekipu - Dinamo Brest
01/01/2012 » Nikolai Yanush je prešao iz - Dinamo Brest u ekipu - Shakhtyor Soligorsk na slobodnom transferu
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
12
+15
31
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
12
+10
25
3. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
12
+10
24
4. FC Vitebsk FC Vitebsk
12
+8
24
5. FK Slutsk FK Slutsk
12
+7
21
6. Neman Grodno Neman Grodno
12
+3
21
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
12
+2
18
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
12
0
16
9. Isloch Isloch
12
-2
15
10. Smolevichy Smolevichy
12
-1
13
11. FC Minsk FC Minsk
12
-2
10
12. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
12
-9
10
13. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
12
-11
9
14. FK Gorodeya FK Gorodeya
12
-8
7
15. Gomel Gomel
12
-10
7
16. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
12
-12
7