CSD Defensa y Justicia

Mjesto Buenos Aires, Argentina
 
Liga: Argentina - Primera B Nacional
Osnovana 1935
Stadion Estadio Norberto "Tito" Tomaghello (Kapacitet: 8000)
Utakmice - CSD Defensa y Justicia
Ekipa
Br: Ime
1. Lucio Chiappero Vratar
22. Luis Unsain Vratar
23. Nicolas Avellaneda Vratar
2. Dylan Gissi Branič
3. Damian Adin Branič
4. Rafael Barrios Branič
6. Alexander Barboza Branič
13. Cristian Almeida Branič
18. Nahuel Molina Branič
21. Santiago Zurbriggen Branič
24. Lisandro Martinez Branič
- Ibrian Villalba Branič
- Federico Maya Branič
5. Luis Jerez Silva Veznjak
8. Tomas Pochettino Veznjak
10. Leonel Ariel Miranda Veznjak
12. Ciro Rius Veznjak
Br: Ime
14. Adrian Cubas Veznjak
15. Lucas Bareiro Veznjak
29. Nicolas Fernandez Veznjak
30. Fernando Elizari Veznjak
32. Franco Cristaldo Veznjak
37. Diego Sebastian Venturi Veznjak
38. Jaime Franco Veznjak
- Mario Brkljaca Veznjak
- Jonathan Requena Veznjak
- Nahuel Cisneros Veznjak
7. Juan Kaprof Napadač
9. Fernando Andres Marquez Napadač
16. Horacio Tijanovich Napadač
17. Fabian Bordagaray Napadač
- Erick Aparicio Napadač
- Guido Vadala Napadač
- John Arboleda Napadač
Novosti
25/07/2012 » Matias Diaz je prešao iz - CSD Defensa y Justicia u ekipu - San Lorenzo na slobodnom transferu
04/07/2012 » Julio Ferron je prešao iz - CSD Defensa y Justicia u ekipu - Danubio zbog isticanja posudbe
22/07/2011 » Bernardo Leyenda je prešao iz - CSD Defensa y Justicia u ekipu - Nacional Potosi na slobodnom transferu
01/07/2011 » Víctor Cuesta je prešao iz - CSD Defensa y Justicia u ekipu - Arsenal De Sarandi zbog isticanja posudbe
 

Primera B Nacional: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Almagro Almagro
23
+15
40
2. San Martin Tucuman San Martin Tucuman
23
+9
39
3. CA Aldosivi CA Aldosivi
23
+6
38
4. Villa Dalmine Villa Dalmine
23
+9
36
5. Brown de Adrogue Brown de Adrogue
23
+6
34
6. Sarmiento Sarmiento
23
+3
34
7. Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
23
+1
34
8. AMSD Atletico de Rafaela AMSD Atletico de Rafaela
23
+10
33
9. Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
23
+7
33
10. Agropecuario Agropecuario
23
+1
32
11. Quilmes Quilmes
24
+1
32
12. Deportivo Moron Deportivo Moron
23
-1
32
13. Juv.Unida Gualeguaychu Juv.Unida Gualeguaychu
23
-8
30
14. Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
23
-2
29
15. CS Independiente Rivadavia CS Independiente Rivadavia
23
-1
28
16. Guillermo Brown Guillermo Brown
23
-2
27
17. Los Andes Los Andes
23
-4
27
18. Club Ferro Carril Oeste Club Ferro Carril Oeste
23
-9
26
19. Sportivo Estudiantes Sportivo Estudiantes
23
-4
25
20. Boca Unidos Boca Unidos
23
-7
25
21. All Boys All Boys
23
-8
25
22. Flandria Flandria
23
-6
24
23. Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
23
-8
24
24. Deportivo Riestra Deportivo Riestra
23
+4
22
25. Nueva Chicago Nueva Chicago
23
-12
22