Dacia Mioveni

Mjesto Mioveni, Romania
 
Liga: Rumunjska - Liga II Serie B
Osnovana 2000
Menadžer Marian Pana
Stadion Dacia (Kapacitet: 7000)
Utakmice - Dacia Mioveni
Ekipa
Br: Ime
12. Octavian Popescu Vratar
- Cristian Haisan Vratar
3. Ilie Baicu Branič
4. Mihai Olteanu Branič
7. Bogdan Stoica Branič
25. Eugen Craciun Branič
- Radu Barbu Branič
- Ionut Burnea Branič
- Szabolcs Kilyen Branič
13. Marian Miulescu Veznjak
14. Codrut Stefan Lirca Veznjak
- Andrei Margaritescu Veznjak
Br: Ime
- Sorin Ispir Veznjak
- Leonard Naidin Veznjak
- Iulian Vladu Veznjak
- Marius Galan Veznjak
- George Sandu Veznjak
- Andrei Neagoe Veznjak
- Alexandru Popescu Veznjak
8. Andrei Nila Napadač
23. Cosmin Nastasie Napadač
24. Adrian Voiculet Napadač
- Adrian Neaga Napadač
Novosti
31/01/2013 » OFICIJALNO: Valentin Cosereanu iz - Dacia Mioveni u ekipu - Concordia Chiajna
26/01/2013 » Roberto Ayza je prešao u ekipu - Dacia Mioveni na slobodnom transferu
23/01/2013 » Emil Dica je prešao u ekipu - Rapid Bukurešt na slobodnom transferu
03/09/2012 » Bogdan Stoica je prešao iz - Dacia Mioveni u ekipu - Turnu Severin
27/07/2012 » OFICIJALNO: Lucian Raduta iz - Rapid Bukurešt u ekipu - Dacia Mioveni
23/07/2012 » Vasile Gheorghe je prešao u ekipu - Universitatea Cluj na slobodnom transferu
16/07/2012 » Ionut Voicu je prešao iz - Dacia Mioveni u ekipu - Rapid Bukurešt za neobjavljenu sumu
01/07/2012 » Roberto Ayza je prešao iz - Dacia Mioveni u ekipu - Gloria Bistrita
01/07/2012 » Gabriel Enache je prešao iz - Dacia Mioveni u ekipu - Astra Ploiesti za neobjavljenu sumu
01/07/2012 » OFICIJALNO: Alberto Cobrea se seli u ekipu - Concordia Chiajna
 

Liga II Serie B: 2015/2016
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Chindia Targoviste Chindia Targoviste
24
+24
46
2. Baia Mare Baia Mare
26
+18
46
3. Brasov Brasov
26
+24
45
4. UTA Batrana Doamna UTA Batrana Doamna
24
+14
45
5. Gaz Metan Medias Gaz Metan Medias
24
+12
45
6. Ramnicu Valcea Ramnicu Valcea
26
+16
44
7. Dacia Mioveni Dacia Mioveni
25
+19
42
8. Universitatea Cluj Universitatea Cluj
25
+12
41
9. CS Soimii Pancota CS Soimii Pancota
25
-2
32
10. Satu Mare Satu Mare
25
-4
30
11. Unirea Tarlungeni Unirea Tarlungeni
24
-14
18
12. Bihor Oradea Bihor Oradea
19
-30
13
13. CS Caransebes CS Caransebes
18
-31
0
14. AS Damila Maciuca AS Damila Maciuca
25
-58
0