Dacia Chisinau

Mjesto Chisinau, Moldova
 
Liga: Moldova - National Division
Osnovana 1999
Menadžer Viorel Frunza
Stadion Dinamo (Kapacitet: 3000)
Utakmice - Dacia Chisinau
Ekipa
Br: Ime
1. Artiom Gaiduchevici Vratar
12. Cristian Avram Vratar
- Evgeni Matiugin Vratar
- Oleg Dinga Vratar
4. Simeon Bulgaru Branič
13. Diego Seoane Perez Branič
15. Denis Iliescu Branič
20. Maxim Cojocaru Branič
24. Abdoul Gafar Mamah Branič
25. Stefan Draskovic Branič
30. Petru Costin Branič
- Kiril Erokhin Branič
- Maxim Lapusenco Branič
- Nikolay Orlovski Branič
- Sandu Mateescu Branič
7. Aleksandr Pashchenko Veznjak
26. Zaurbek Olisaev Veznjak
Br: Ime
28. Cristian Jalba Veznjak
- Henry Etiosa Odia Veznjak
- Aleksandru Pascenco Veznjak
- Nicolae Nemerenco Veznjak
- Petru Postoronca Veznjak
- Eugen Zasavitchi Veznjak
- Oleksandr Kablash Veznjak
- Guga Phalavandishvili Veznjak
- Andrei Bursuc Veznjak
6. Andrei Marandici Napadač
10. Alexandru Bejan Napadač
17. Cheick Diarra Napadač
- David Siradze Napadač
- Georgi Karaneychev Napadač
- Daniel Cater Napadač
- Erik Sakey Napadač
- Dumitru Popescu Napadač
Novosti
12/07/2013 » OFICIJALNO: Janko Tumbasevic se seli u ekipu - Vojvodina
01/07/2013 » Henry Etiosa Odia je prešao u ekipu - Dacia Chisinau na slobodnom transferu
21/01/2013 » Goran Dimovski je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Bregalnica Štip na slobodnom transferu
01/01/2013 » Ersen Sali je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Renova na slobodnom transferu
26/07/2012 » Celio Santos je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Tavriya Simferopol
01/07/2012 » Ersen Sali je prešao iz - Škendija 79 u ekipu - Dacia Chisinau na slobodnom transferu
31/01/2012 » OFICIJALNO: Jorge Lopes iz - Dacia Chisinau u ekipu - SC Olhanense
31/01/2012 » Kemal Alomerovic je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Škendija 79 na slobodnom transferu
17/01/2012 » Branislav Atanackovic je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Borac Čačak
01/01/2012 » Alexandru Onica se vraća u ekipu - Vorskla Poltava zbog isticanja posudbe
 

National Division: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
4
+10
12
2. Milsami Orhei Milsami Orhei
4
+2
9
3. CS Petrocub CS Petrocub
4
+2
6
4. Dinamo-Auto Dinamo-Auto
4
-2
5
5. Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
4
-1
3
6. Olimpia Balti Olimpia Balti
4
-3
3
7. Speranta Speranta
4
-3
3
8. Sfintul Gheorghe Sfintul Gheorghe
4
-5
1