Dacia Chisinau

Mjesto Chisinau, Moldova
 
Liga: Moldova - National Division
Osnovana 1999
Menadžer Oleg Bejenari
Stadion Dinamo (Kapacitet: 3000)
Utakmice - Dacia Chisinau
Ekipa
Br: Ime
1. Artiom Gaiduchevici Vratar
12. Dumitru Celeadnic Vratar
- Evgeni Matiugin Vratar
2. Andriy Slinkin Branič
4. Simeon Bulgaru Branič
6. Medzit Neziri Branič
20. Maxim Cojocaru Branič
21. Volodymyr Zastavny Branič
24. Abdoul Gafar Mamah Branič
29. Iaser Turcan Branič
- Denis Iliescu Branič
- Kiril Erokhin Branič
- Maxim Lapusenco Branič
- Nikolay Orlovski Branič
- Diego Seoane Perez Branič
- Victor Mudrac Branič
- Petru Costin Branič
Br: Ime
13. Ruslan Shaukvalov Veznjak
15. Sapol Mani Veznjak
- Georgi Sarmov Veznjak
- Henry Etiosa Odia Veznjak
- Aleksandru Pascenco Veznjak
- Nicolae Nemerenco Veznjak
- Petru Postoronca Veznjak
- Oleksandr Kablash Veznjak
- Aleksandr Pashchenko Veznjak
10. Alexandru Bejan Napadač
- Ismail Isa Napadač
- David Siradze Napadač
- Georgi Karaneychev Napadač
- Daniel Cater Napadač
- Erik Sakey Napadač
- Dumitru Popescu Napadač
- Cheick Diarra Napadač
Novosti
12/07/2013 » OFICIJALNO: Janko Tumbasevic se seli u ekipu - Vojvodina
01/07/2013 » Henry Etiosa Odia je prešao u ekipu - Dacia Chisinau na slobodnom transferu
21/01/2013 » Goran Dimovski je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Bregalnica Štip na slobodnom transferu
01/01/2013 » Ersen Sali je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Renova na slobodnom transferu
26/07/2012 » Celio Santos je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Tavriya Simferopol
01/07/2012 » Ersen Sali je prešao iz - Škendija 79 u ekipu - Dacia Chisinau na slobodnom transferu
31/01/2012 » OFICIJALNO: Jorge Lopes iz - Dacia Chisinau u ekipu - SC Olhanense
31/01/2012 » Kemal Alomerovic je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Škendija 79 na slobodnom transferu
17/01/2012 » Branislav Atanackovic je prešao iz - Dacia Chisinau u ekipu - Borac Čačak
01/01/2012 » Alexandru Onica se vraća u ekipu - Vorskla Poltava zbog isticanja posudbe
 

National Division: 2016/2017
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Sheriff Tiraspol Sheriff Tiraspol
30
+56
69
2. Dacia Chisinau Dacia Chisinau
30
+39
69
3. Milsami Orhei Milsami Orhei
30
+37
68
4. Olimpia Balti Olimpia Balti
30
+35
65
5. Zimbru Chisinau Zimbru Chisinau
30
+3
46
6. CS Petrocub CS Petrocub
30
-7
34
7. Speranta Speranta
30
-11
29
8. Academia UTM Academia UTM
30
-31
27
9. Dinamo-Auto Dinamo-Auto
30
-27
23
10. Saxan Ceadir-Lunga Saxan Ceadir-Lunga
30
-34
19
11. CF Ungheni CF Ungheni
30
-60
17