Chacarita Juniors

Mjesto Buenos Aires, Argentina
 
Liga: Argentina - Primera B Nacional
Osnovana 1906
Stadion Chacarita Juniors (Kapacitet: 24300)
Utakmice - Chacarita Juniors
Ekipa
Br: Ime
- Pedro Fernandez Vratar
- Cesar Taborda Vratar
- Gonzalo Carniel Vratar
- Lucas Alvarez Vratar
- German David Re Branič
- Fernando Javier Crosa Branič
- Leandro Scipione Branič
- Brian Cucco Branič
- Federico Rosso Branič
- Brian Ortiz Branič
- Diego Acuna Branič
- Facundo Brambatti Branič
- Joaquin Ibanez Branič
- Nazareno Mariescurrena Branič
- Gonzalo Pedrosa Branič
- Juan Cruz Branič
- Victor Zapata Veznjak
- Damian Manso Veznjak
- Diego Alejandro Rivero Veznjak
Br: Ime
- Federico Antonio Iniguez Veznjak
- Torres Diego Fabian Veznjak
- Nicolas Oroz Veznjak
- Leandro Coronel Veznjak
- Matias Ezequiel Rodriguez Veznjak
- Brian Almeida Veznjak
- Miguel Mellado Veznjak
- Nahuel Menendez Veznjak
- Augustin Modula Veznjak
- Lucas Bossio Veznjak
- Cristian Milla Napadač
- Jose D Angelo Napadač
- Leandro Serapio Napadač
- Leonel Buter Napadač
- Rodrigo Javier Salinas Napadač
- Jonathan Rodriguez Napadač
- Elias Alderete Napadač
- Maximiliano Casa Napadač
- Ivan Sequeira Napadač
Novosti
13/07/2012 » Franco Coria je prešao iz - Chacarita Juniors u ekipu - Atletico Colegiales na slobodnom transferu
12/01/2012 » Matias Carabajal je prešao iz - San Martin de San Juan u ekipu - Chacarita Juniors na slobodnom transferu
01/08/2011 » Pablo Bastianini je prešao iz - Yokohama F Marinos u ekipu - Chacarita Juniors na slobodnom transferu
 

Primera B Nacional: 2016/2017
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Argentinos Juniors Argentinos Juniors
28
+21
55
2. Guillermo Brown Guillermo Brown
27
+19
49
3. Nueva Chicago Nueva Chicago
28
+11
46
4. Chacarita Juniors Chacarita Juniors
27
+6
45
5. Club Ferro Carril Oeste Club Ferro Carril Oeste
28
+10
43
6. Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
28
+9
40
7. Los Andes Los Andes
28
-3
39
8. Central Cordoba Central Cordoba
27
+6
38
9. Almagro Almagro
27
+5
38
10. CS Independiente Rivadavia CS Independiente Rivadavia
28
-3
38
11. Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
28
-2
37
12. Brown de Adrogue Brown de Adrogue
28
-3
37
13. All Boys All Boys
28
-5
37
14. Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
28
-2
36
15. Douglas Haig Douglas Haig
28
-5
35
16. San Martin Tucuman San Martin Tucuman
27
-4
33
17. Juv.Unida Gualeguaychu Juv.Unida Gualeguaychu
28
-13
33
18. Sportivo Estudiantes Sportivo Estudiantes
28
-11
32
19. Flandria Flandria
27
-8
31
20. Villa Dalmine Villa Dalmine
28
-3
29
21. Boca Unidos Boca Unidos
27
-7
29
22. Crucero del Norte Crucero del Norte
27
-5
25
23. Atletico Parana Atletico Parana
28
-13
25