Chacarita Juniors

Mjesto Buenos Aires, Argentina
 
Liga: Argentina - Primera B Nacional
Osnovana 1906
Stadion Chacarita Juniors (Kapacitet: 24300)
Utakmice - Chacarita Juniors
Ekipa
Br: Ime
1. Lucas Alvarez Vratar
13. Pedro Fernandez Vratar
17. Cristian Daniel Campestrini Vratar
- Gonzalo Carniel Vratar
- Facundo Ferrero Vratar
2. Federico Rosso Branič
3. Lautaro Montoya Branič
15. Joaquin Ibanez Branič
16. German David Re Branič
18. Juan Cruz Branič
23. Sebastian Gorga Branič
32. Alan Robledo Branič
- Fernando Javier Crosa Branič
- Leandro Scipione Branič
- Brian Ortiz Branič
- Facundo Brambatti Branič
- Nazareno Mariescurrena Branič
4. Nahuel Menendez Veznjak
5. Miguel Mellado Veznjak
7. Leandro Martinez Veznjak
8. Augustin Modula Veznjak
10. Matias Ezequiel Rodriguez Veznjak
Br: Ime
11. Juan Alvarez Veznjak
21. Cristian Damian Erbes Veznjak
22. Javier Mendoza Veznjak
27. Gabriel Lazarte Veznjak
28. Alejandro Gagliardi Veznjak
33. Gonzalo Groba Veznjak
34. Mauro Ezequiel Gonzalez Veznjak
- Victor Zapata Veznjak
- Damian Manso Veznjak
- Diego Alejandro Rivero Veznjak
- Torres Diego Fabian Veznjak
- Leandro Coronel Veznjak
- Brian Almeida Veznjak
- Cristian Barrios Veznjak
9. Matos Mauro Napadač
19. Elias Alderete Napadač
24. Ijiel Protti Napadač
30. Juan Martin Imbert Napadač
- Jose D Angelo Napadač
- Leandro Serapio Napadač
- Daniel Ibanez Napadač
Novosti
13/07/2012 » Franco Coria je prešao iz - Chacarita Juniors u ekipu - Atletico Colegiales na slobodnom transferu
12/01/2012 » Matias Carabajal je prešao iz - San Martin de San Juan u ekipu - Chacarita Juniors na slobodnom transferu
01/08/2011 » Pablo Bastianini je prešao iz - Yokohama F Marinos u ekipu - Chacarita Juniors na slobodnom transferu
 

Primera B Nacional: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. AMSD Atletico de Rafaela AMSD Atletico de Rafaela
12
+12
22
2. Almagro Almagro
12
+8
21
3. Villa Dalmine Villa Dalmine
11
+7
21
4. Agropecuario Agropecuario
11
+6
21
5. Juv.Unida Gualeguaychu Juv.Unida Gualeguaychu
12
0
21
6. CA Aldosivi CA Aldosivi
12
+5
20
7. Guillermo Brown Guillermo Brown
11
+6
17
8. San Martin Tucuman San Martin Tucuman
12
+2
17
9. Brown de Adrogue Brown de Adrogue
11
+4
16
10. Club Atletico Mitre Club Atletico Mitre
12
-2
16
11. Gimnasia Jujuy Gimnasia Jujuy
11
+3
15
12. Los Andes Los Andes
11
0
15
13. Deportivo Moron Deportivo Moron
12
-1
15
14. Instituto AC Cordoba Instituto AC Cordoba
12
-4
15
15. Sportivo Estudiantes Sportivo Estudiantes
11
+1
14
16. Quilmes Quilmes
12
-3
14
17. Sarmiento Sarmiento
11
-2
13
18. Deportivo Santamarina Deportivo Santamarina
12
-3
13
19. Nueva Chicago Nueva Chicago
12
-3
13
20. All Boys All Boys
11
-5
13
21. CS Independiente Rivadavia CS Independiente Rivadavia
11
-1
12
22. Flandria Flandria
11
-9
7
23. Club Ferro Carril Oeste Club Ferro Carril Oeste
10
-10
7
24. Boca Unidos Boca Unidos
12
-11
7
25. Deportivo Riestra Deportivo Riestra
11
0
0