Botev Vratsa

Mjesto Vratsa, Bulgaria
 
Liga: Bugarska - 2. Liga
Osnovana 1921
Stadion Hristo Botev (Kapacitet: 32000)
Utakmice - Botev Vratsa
Ekipa
Br: Ime
- Hristo Mitov Vratar
- Dimitar Ivanov Vratar
- Mihail Ivanov Vratar
- Darko Savic Branič
- Ruslan Kuang Branič
- Tihomir Naydenov Branič
- Radoslav Georgiev Branič
- Martin Vasilev Branič
- Pablo Caballero Branič
- Petar Petrov Branič
- Dimitar Todorov Branič
Br: Ime
- Kristian Georgiev Branič
- Iliya Iliev Veznjak
- Nikolai Petrov Veznjak
- Lyuboslav Petrov Veznjak
- Pablo Caballero Veznjak
- Denis Tsolev Veznjak
- Atanas Dimitrov Veznjak
- Rumen Rangelov Napadač
- Ivaylo Danchev Napadač
- Sasha Anef Napadač
Novosti
27/06/2013 » Daniel Bozhkov je prešao iz - FC Rakovski 2011 u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
18/06/2013 » Alexander Kirov je prešao u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
18/06/2013 » Asen Georgiev je prešao iz - Botev Vratsa u ekipu - Lokomotiv Plovdiv na slobodnom transferu
17/06/2013 » Kristiyan Tafradzhiyski je prešao iz - Vidima Rakovski u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
16/06/2013 » Ruslan Kuang odlazi iz - Botev Vratsa kako bi se pridružio ekipi - Lokomotiv Plovdiv
14/06/2013 » OFICIJALNO: Veselin Tsvetkovski iz - Montana u ekipu - Botev Vratsa
30/08/2012 » Oficijalno: Mihail Ivanov je prešao u ekipu - Botev Vratsa na posudbi
29/08/2012 » Ignacio Lores je prešao iz - Palermo u ekipu - Botev Vratsa na posudbi
15/08/2012 » Asen Georgiev je prešao u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
13/08/2012 » Massimiliano Ammendola je prešao u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
 

2. Liga: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Botev Vratsa Botev Vratsa
30
+26
64
2. FC Tsarsko Selo Sofia 2015 FC Tsarsko Selo Sofia 2015
30
+28
63
3. Lokomotiv Sofija Lokomotiv Sofija
30
+24
63
4. Montana Montana
30
+30
56
5. Nesebar Nesebar
30
-1
44
6. Chernomorets Pomorie Chernomorets Pomorie
30
+4
41
7. Botev Galabovo Botev Galabovo
30
-3
41
8. Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
30
+3
40
9. Ludogorets Razgrad II Ludogorets Razgrad II
30
-10
40
10. Litex Lovech Litex Lovech
30
0
39
11. Chernomorets Balchik Chernomorets Balchik
30
-3
39
12. Strumska Slava Strumska Slava
30
-12
36
13. Oborishte Oborishte
30
-6
33
14. Maritsa Plovdiv Maritsa Plovdiv
30
-11
33
15. Sozopol Sozopol
30
-22
24
16. Neftohimik Neftohimik
30
-47
9