Botev Vratsa

Mjesto Vratsa, Bulgaria
 
Liga: Bugarska - 2. Liga
Osnovana 1921
Stadion Hristo Botev (Kapacitet: 32000)
Utakmice - Botev Vratsa
Ekipa
Br: Ime
- Hristo Mitov Vratar
- Dimitar Ivanov Vratar
- Mihail Ivanov Vratar
- Darko Savic Branič
- Ruslan Kuang Branič
- Tihomir Naydenov Branič
- Radoslav Georgiev Branič
- Martin Vasilev Branič
- Pablo Caballero Branič
- Petar Petrov Branič
- Dimitar Todorov Branič
Br: Ime
- Kristian Georgiev Branič
- Iliya Iliev Veznjak
- Nikolai Petrov Veznjak
- Lyuboslav Petrov Veznjak
- Pablo Caballero Veznjak
- Denis Tsolev Veznjak
- Atanas Dimitrov Veznjak
- Rumen Rangelov Napadač
- Ivaylo Danchev Napadač
- Sasha Anef Napadač
Novosti
27/06/2013 » Daniel Bozhkov je prešao iz - FC Rakovski 2011 u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
18/06/2013 » Alexander Kirov je prešao u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
18/06/2013 » Asen Georgiev je prešao iz - Botev Vratsa u ekipu - Lokomotiv Plovdiv na slobodnom transferu
17/06/2013 » Kristiyan Tafradzhiyski je prešao iz - Vidima Rakovski u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
16/06/2013 » Ruslan Kuang odlazi iz - Botev Vratsa kako bi se pridružio ekipi - Lokomotiv Plovdiv
14/06/2013 » OFICIJALNO: Veselin Tsvetkovski iz - Montana u ekipu - Botev Vratsa
30/08/2012 » Oficijalno: Mihail Ivanov je prešao u ekipu - Botev Vratsa na posudbi
29/08/2012 » Ignacio Lores je prešao iz - Palermo u ekipu - Botev Vratsa na posudbi
15/08/2012 » Asen Georgiev je prešao u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
13/08/2012 » Massimiliano Ammendola je prešao u ekipu - Botev Vratsa na slobodnom transferu
 

2. Liga: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Botev Vratsa Botev Vratsa
14
+9
30
2. FC Tsarsko Selo Sofia 2015 FC Tsarsko Selo Sofia 2015
14
+14
28
3. Lokomotiv Sofija Lokomotiv Sofija
14
+12
27
4. Montana Montana
14
+10
23
5. Lokomotiv Gorna Oryahovitsa Lokomotiv Gorna Oryahovitsa
14
+3
22
6. Chernomorets Balchik Chernomorets Balchik
14
+2
22
7. Oborishte Oborishte
14
+4
21
8. Litex Lovech Litex Lovech
14
0
21
9. Nesebar Nesebar
14
+1
20
10. Ludogorets Razgrad II Ludogorets Razgrad II
14
-1
19
11. Chernomorets Pomorie Chernomorets Pomorie
14
+2
18
12. Botev Galabovo Botev Galabovo
14
-2
18
13. Maritsa Plovdiv Maritsa Plovdiv
14
-5
17
14. Strumska Slava Strumska Slava
14
-10
12
15. Sozopol Sozopol
14
-14
9
16. Neftohimik Neftohimik
14
-25
4