Beroe

Mjesto Stara Zagora, Bulgaria
 
Liga: Bugarska - 1. Liga
Osnovana 1959
Menadžer Aleksandar Tomash
Stadion Beroe (Kapacitet: 22400)
Utakmice - Beroe
Ekipa
Br: Ime
1. Mihail Mihailov Vratar
12. Teodor Koychev Vratar
- Dusan Pernis Vratar
- Georgi Argilashki Vratar
5. Tanko Dyakov Branič
28. Veselin Penev Branič
- Ivan Bandalovski Branič
- Pavel Vidanov Branič
- Kamen Hadziev Branič
- Mihael Kovacevic Branič
- Ventsislav Ivanov Branič
- Nadim Angelov Branič
- Valentin Ivanov Branič
10. Stanislav Dryanov Veznjak
11. Dragos Firtulescu Veznjak
13. Emin Ahmed Veznjak
16. Ivaylo Angelov Veznjak
Br: Ime
19. Ivelin Iliev Veznjak
20. Rusi Chernakov Veznjak
- Emil Gargorov Veznjak
- Sergiu Negrut Veznjak
- Ruben Brigido Veznjak
- Carlos Ohene Veznjak
- Alexander Tsvetkov Veznjak
- Borislav Tsonev Veznjak
- Martin Raynov Veznjak
- Ivan Minchev Veznjak
- Milen Zhelev Veznjak
- Nikola Gavov Veznjak
- Kostadin Peev Veznjak
- Aleksandar Enev Veznjak
- Martin Kamburov Napadač
- Mesca Napadač
Novosti
08/07/2016 » Evropski voz polako prolazi: Bh. klubovi bez pobjede u sest meceva, postignut samo jedan gol
07/07/2016 » Beroe u finisu meca srusio Radnik i eliminisao ga iz Evropske lige
07/07/2016 » Beroe ima podrsku u Banjaluci
07/07/2016 » Besirevic: Sada bolje poznajemo Beroe
07/07/2016 » Radnik i Sloboda traze prolaz u 2. pretkolo Evropske lige
07/07/2016 » Sloboda i Radnik igraju uzvratne utakmice 1. pretkola Evropske lige
01/08/2013 » Georgi Kostadinov je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Beroe
18/06/2013 » Beroe potpisao sa igračom Blagoy Makendzhiev iz ekipe - CSKA Sofija
15/01/2013 » Valentin Cretu je prešao iz - Concordia Chiajna u ekipu - Beroe
10/01/2013 » OFICIJALNO: Stefan Velev iz - Beroe u ekipu - Levski Sofija
 

1. Liga: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Ludogorets Ludogorets
26
+50
66
2. Liteks Loveč Liteks Loveč
26
+45
63
3. Levski Sofija Levski Sofija
26
+23
50
4. Beroe Beroe
26
+9
45
5. Botev Plovdiv Botev Plovdiv
26
+15
42
6. Vereya Vereya
26
-10
35
7. Slavija Sofija Slavija Sofija
26
-3
32
8. Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
26
-15
31
9. Septemvri Sofia Septemvri Sofia
26
-17
31
10. Černo More Černo More
26
-8
27
11. Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
26
-8
26
12. Etar Etar
26
-21
21
13. Dunav Ruse Dunav Ruse
26
-21
21
14. Vitosha Bistrica Vitosha Bistrica
26
-39
8