Beroe

Mjesto Stara Zagora, Bulgaria
 
Liga: Bugarska - 1. Liga
Osnovana 1959
Menadžer Aleksandar Tomash
Stadion Beroe (Kapacitet: 22400)
Utakmice - Beroe
Ekipa
Br: Ime
1. Mihail Mihailov Vratar
12. Teodor Koychev Vratar
22. Bogomil Tsintsarski Vratar
- Dusan Pernis Vratar
5. Tanko Dyakov Branič
28. Veselin Penev Branič
- Ivan Ivanov Branič
- Pavel Vidanov Branič
- Pedro Eugenio Branič
- Kamen Hadziev Branič
- Mihael Kovacevic Branič
- Plamen Tenev Branič
- Ventsislav Ivanov Branič
- Nadim Angelov Branič
4. Kohei Kato Veznjak
10. Stanislav Dryanov Veznjak
11. Dragos Firtulescu Veznjak
Br: Ime
13. Emin Ahmed Veznjak
16. Ivaylo Angelov Veznjak
19. Ivelin Iliev Veznjak
20. Rusi Chernakov Veznjak
33. Everton Fernando Gilio Tom Veznjak
- Emil Gargorov Veznjak
- Sergiu Negrut Veznjak
- Anton Karachanakov Veznjak
- Carlos Ohene Veznjak
- Borislav Tsonev Veznjak
- Martin Raynov Veznjak
- Milen Zhelev Veznjak
- Denislav Stanchev Veznjak
- Nikola Gavov Veznjak
- Martin Kamburov Napadač
- Mateas Delic Napadač
Novosti
08/07/2016 » Evropski voz polako prolazi: Bh. klubovi bez pobjede u sest meceva, postignut samo jedan gol
07/07/2016 » Beroe u finisu meca srusio Radnik i eliminisao ga iz Evropske lige
07/07/2016 » Beroe ima podrsku u Banjaluci
07/07/2016 » Besirevic: Sada bolje poznajemo Beroe
07/07/2016 » Radnik i Sloboda traze prolaz u 2. pretkolo Evropske lige
07/07/2016 » Sloboda i Radnik igraju uzvratne utakmice 1. pretkola Evropske lige
01/08/2013 » Georgi Kostadinov je prešao iz - Ludogorets u ekipu - Beroe
18/06/2013 » Beroe potpisao sa igračom Blagoy Makendzhiev iz ekipe - CSKA Sofija
15/01/2013 » Valentin Cretu je prešao iz - Concordia Chiajna u ekipu - Beroe
10/01/2013 » OFICIJALNO: Stefan Velev iz - Beroe u ekipu - Levski Sofija
 

1. Liga: 2017/2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. Ludogorets Ludogorets
12
+21
30
2. Liteks Loveč Liteks Loveč
12
+22
27
3. Levski Sofija Levski Sofija
12
+12
24
4. Botev Plovdiv Botev Plovdiv
12
+6
20
5. Vereya Vereya
12
-1
20
6. Beroe Beroe
12
+1
17
7. Lokomotiv Plovdiv Lokomotiv Plovdiv
12
-7
17
8. Slavija Sofija Slavija Sofija
13
-3
16
9. Černo More Černo More
12
-1
15
10. Pirin Blagoevgrad Pirin Blagoevgrad
13
0
13
11. Etar Etar
12
-2
12
12. Septemvri Sofia Septemvri Sofia
12
-12
10
13. Dunav Ruse Dunav Ruse
12
-11
9
14. Vitosha Bistrica Vitosha Bistrica
12
-25
2