BATE Borisov

Mjesto Barysaw, Belarus
Privrženici: 1
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1973
Menadžer Alyaksandr Yermakovich
Stadion Haradzki (Kapacitet: 5402)
Utakmice - BATE Borisov
Ekipa
Br: Ime
16. Sergey Veremko Vratar
34. Artem Soroko Vratar
35. Anton Chichkan Vratar
48. Denis Scherbitski Vratar
- Germans Malins Vratar
3. Vitali Gajduchik Branič
19. Nemanja Milunovic Branič
25. Dmitri Baga Branič
43. Igor Zhuravlyov Branič
- Dmitri Bayduk Branič
2. Dmitri Likhtarovich Veznjak
5. Evgeniy Yablonski Veznjak
7. Yevgeniy Berezkin Veznjak
10. Mirko Ivanic Veznjak
17. Aleksey Rios Veznjak
Br: Ime
21. Stanislav Dragun Veznjak
22. Igor Stasevich Veznjak
24. Jasse Tuominen Veznjak
42. Maksim Volodjko Veznjak
62. Mikhail Gordejchuk Veznjak
- Aleksandar Filipovic Veznjak
- Vladimir Karp Veznjak
- Artur Kats Veznjak
- Evgeni Zdanyuk Veznjak
9. Anes Rusevic Napadač
15. Maksim Skavysh Napadač
20. Vitali Rodionov Napadač
- Aliaksei Piatrenka Napadač
- Vladislav Mukhamedov Napadač
Novosti
02/09/2013 » Artem Radkov je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Terek Grozni na posudbi
10/08/2013 » Oficijalno: Maksim Bordachev je prešao u ekipu - Tom Tomsk na posudbi
11/02/2013 » Oleg Patotskiy je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Dnepr Mogilev
31/01/2013 » Oficijalno: Evgeni Kuntsevich je prešao u ekipu - Belshina na posudbi
31/01/2013 » Bojan Gjorgievski je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Metalurg Skopje za neobjavljenu sumu
30/01/2013 » Pavel Nekhajchik je prešao u ekipu - BATE Borisov na slobodnom transferu
18/01/2013 » Marko Simic je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Kayserispor za sumu od 1 000 000 eura
16/01/2013 » Mikhail Gordejchuk odlazi iz - BATE Borisov kako bi se pridružio ekipi - Belshina
16/01/2013 » Mikhail Sivakov je prešao iz - Zulte-Waregem u ekipu - BATE Borisov
01/01/2013 » FC Minsk potpisao sa igračom Roman Vasilyuk iz ekipe - BATE Borisov
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
8
+12
24
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
8
+7
17
3. FK Slutsk FK Slutsk
8
+5
15
4. Neman Grodno Neman Grodno
8
+3
15
5. FC Vitebsk FC Vitebsk
8
+3
14
6. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
8
+3
12
7. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
8
+1
12
8. Dinamo Brest Dinamo Brest
8
-1
10
9. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
8
-2
9
10. Isloch Isloch
8
-3
8
11. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
8
-5
8
12. Smolevichy Smolevichy
8
-2
7
13. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
8
-4
6
14. Gomel Gomel
8
-5
4
15. FC Minsk FC Minsk
8
-6
4
16. FK Gorodeya FK Gorodeya
8
-6
3