BATE Borisov

Mjesto Barysaw, Belarus
Privrženici: 1
Liga: Belarus - 1. Liga
Osnovana 1973
Menadžer Oleg Dulub
Stadion Haradzki (Kapacitet: 5402)
Utakmice - BATE Borisov
Ekipa
Br: Ime
16. Sergey Veremko Vratar
35. Anton Chichkan Vratar
48. Denis Scherbitski Vratar
- Germans Malins Vratar
19. Nemanja Milunovic Branič
21. Egor Filipenko Branič
25. Dmitri Baga Branič
33. Denis Polyakov Branič
34. Artem Shkurdyuk Branič
43. Igor Zhuravlyov Branič
- Nikola Vasiljevic Branič
- Dmitri Bayduk Branič
2. Dmitri Likhtarovich Veznjak
4. Aleksandar Filipovic Veznjak
5. Evgeniy Yablonski Veznjak
7. Yevgeniy Berezkin Veznjak
8. Stanislav Dragun Veznjak
Br: Ime
10. Mirko Ivanic Veznjak
11. Alexander Hleb Veznjak
17. Aleksey Rios Veznjak
18. Luwaga William Kizito Veznjak
22. Igor Stasevich Veznjak
23. Zakhar Volkov Veznjak
24. Jasse Tuominen Veznjak
42. Maksim Volodjko Veznjak
62. Mikhail Gordejchuk Veznjak
94. Hervaine Mekontso Veznjak
- Evgeni Zdanyuk Veznjak
9. Anes Rusevic Napadač
15. Maksim Skavysh Napadač
20. Vitali Rodionov Napadač
45. Vladislav Mukhamedov Napadač
- Aliaksei Piatrenka Napadač
Novosti
02/09/2013 » Artem Radkov je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Terek Grozni na posudbi
10/08/2013 » Oficijalno: Maksim Bordachev je prešao u ekipu - Tom Tomsk na posudbi
11/02/2013 » Oleg Patotskiy je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Dnepr Mogilev
31/01/2013 » Oficijalno: Evgeni Kuntsevich je prešao u ekipu - Belshina na posudbi
31/01/2013 » Bojan Gjorgievski je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Metalurg Skopje za neobjavljenu sumu
30/01/2013 » Pavel Nekhajchik je prešao u ekipu - BATE Borisov na slobodnom transferu
18/01/2013 » Marko Simic je prešao iz - BATE Borisov u ekipu - Kayserispor za sumu od 1 000 000 eura
16/01/2013 » Mikhail Gordejchuk odlazi iz - BATE Borisov kako bi se pridružio ekipi - Belshina
16/01/2013 » Mikhail Sivakov je prešao iz - Zulte-Waregem u ekipu - BATE Borisov
01/01/2013 » FC Minsk potpisao sa igračom Roman Vasilyuk iz ekipe - BATE Borisov
 

1. Liga: 2018
-

NoEkipa
OU
GR
Т
1. BATE Borisov BATE Borisov
20
+23
51
2. Dinamo Minsk Dinamo Minsk
21
+14
45
3. FC Vitebsk FC Vitebsk
21
+22
44
4. Shakhtyor Soligorsk Shakhtyor Soligorsk
21
+17
42
5. FK Slutsk FK Slutsk
22
+8
36
6. Dinamo Brest Dinamo Brest
21
+11
35
7. Neman Grodno Neman Grodno
22
+4
35
8. Torpedo Zhodino Torpedo Zhodino
21
+4
34
9. Gomel Gomel
22
-9
26
10. Smolevichy Smolevichy
22
-8
21
11. FK Gorodeya FK Gorodeya
22
-10
21
12. FC Minsk FC Minsk
22
-6
20
13. Isloch Isloch
22
-15
20
14. FC Luch Minsk FC Luch Minsk
22
-18
15
15. Dnepr Mogilev Dnepr Mogilev
22
-19
13
16. FC Torpedo Minsk FC Torpedo Minsk
21
-18
12