:
0

Početak: 26/11/2013 / 20:45

Komentari uživo

90+4`Sudac ove utakmice svira kraj.
90+3`Jefferson Farfan upućuje odličan udarac u okvir gola, ali vratar je uspio sačuvati mrežu.
90+3`Chinedu Obasi je bio fauliran. Gabriel Iancu pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći nezamijećen.
90+2`Ralf Faehrmann izlazi naprijed i uspijeva uhvatiti loptu.
90+2`Slobodan udarac. Alexandru Bourceanu centrira u kazneni prostor protivnika.
90+2`Sada je Federico Piovaccari fauliran. Benedikt Hoewedes je napravio ovaj prekršaj.
90+1`Ukoliko pogledamo statistike, možemo vidjeti da je posjed lopte domaćina bio 53%, dok je gost imao 47%.
90+1`Schalke 04 ima sjajnu priliku i... Šteta. Jefferson Farfan se našao u nedozvoljenoj poziciji.
90+1`Četvrti sudac pokazuje da će biti [num] minuta sudačke nadoknade.
90`Federico Piovaccari šalje lijep udarac glavom, ali ga je vratar malo razočarao... On brani ovu loptu.
90`Cristian Tanase nabacuje.
90`Schalke 04 pokušava organizirati napad. Jefferson Farfan šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
90`U ovom trenutku, Schalke 04 ili točnije njihov igrač Jefferson Farfan trči s loptom.
88`Taktička izmjena. Christian Fuchs ide na klupu, a u igru ulazi Chinedu Obasi.
88`goalNema sumnje, da je Christian Fuchs napravio faul. On dobiva žuti karton i ulazi direktno u sudačku bilježnicu.
88`Sada je Nicolae Stanciu fauliran. Christian Fuchs je napravio ovaj prekršaj.
87`Sada je Benedikt Hoewedes fauliran. Cristian Tanase je napravio ovaj prekršaj.
87`Schalke 04 ili točnije njihov igrač Adam Szalai centrira pravo u kazneni prostor, ali njegovi suigrači ne znaju iskoristiti ovu priliku.
87`Schalke 04 ili točnije Jefferson Farfan upućuje loptu iza obrane protivnika i pronalazi svog suigrača.
86`goalNema sumnje, da je Federico Piovaccari napravio faul. On dobiva žuti karton i ulazi direktno u sudačku bilježnicu.
86`Steaua pravi prekršaj, i mislim da se Benedikt Hoewedes mogao ozbiljnije ozlijediti nakon ovog faula. Federico Piovaccari je igrač koji je faulirao.
86`Ralf Faehrmann griješi u obrani i čini se da to može biti zaista opasno za njegovu momčad.
85`Adam Szalai upućuje odličan udarac u okvir gola, ali vratar je uspio sačuvati mrežu.
85`Schalke 04 ide u protunapad... dali ćemo vidjeti nešto više iz ove akcije...
85`Atsuto Uchida uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
85`Nicolae Stanciu nabacuje.
84`Nicolae Stanciu ima izvanrednu priliku, ali ne uspijeva postići gol. Vratar spašava i dokazuje da zaslužuje tu poziciju u ekipi.
84`Steaua ili točnije Adrian Popa upućuje loptu iza obrane protivnika i pronalazi svog suigrača.
84`Steaua ide u protunapad... dali ćemo vidjeti nešto više iz ove akcije...
84`Cristian Tanase uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
83`Schalke 04 treba izvesti udarac iz kuta. Dennis Aogo centrira...
83`Schalke 04 pokušava organizirati napad. Dennis Aogo šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
82`Izmjena. Andrei Prepelita izlazi. Na njegovom mjestu ulazi Nicolae Stanciu.
80`Steaua izvodi gol-aut.
80`Schalke 04 je u napadu... Adam Szalai šutira lijepo glavom, ali lopta neće u gol.
80`Slobodan udarac. Jefferson Farfan centrira u kazneni prostor protivnika.
80`Sada je Christian Fuchs fauliran. Fernando Varela je napravio ovaj prekršaj.
79`Steaua ili točnije Adrian Popa dodaje loptu u kazneni prostor, ali njegovi suigrači nisu iskoristili ovu priliku.
78`Steaua izvodi gol-aut.
78`Schalke 04 je u napadu... Adam Szalai šutira lijepo glavom, ali lopta neće u gol.
78`Slobodan udarac. Dennis Aogo centrira u kazneni prostor protivnika.
78`Taktička izmjena. Alexandru Chipciu ide na klupu, a u igru ulazi Gabriel Iancu.
77`goalNema sumnje, da je Florin Gardos napravio faul. On dobiva žuti karton i ulazi direktno u sudačku bilježnicu.
77`Sada je Jermaine Jones fauliran. Florin Gardos je napravio ovaj prekršaj.
76`Schalke 04 izvodi gol-aut.
76`Cristian Tanase izvodi slobodan udarac i... ništa osobito od toga, lopta prolazi pored vratiju.
76`goalNema sumnje, da je Jermaine Jones napravio faul. On dobiva žuti karton i ulazi direktno u sudačku bilježnicu.
76`Sada Schalke 04 ili točnije Jermaine Jones faulira. Andrei Prepelita je igrač koji je bio fauliran.
75`U ovom trenutku, Steaua ili točnije njihov igrač Andrei Prepelita trči s loptom.
74`Taktička izmjena. Max Meyer ide na klupu, a u igru ulazi Julian Draxler.
73`Sada Steaua ili točnije njihov nogometaš Steaua otklanja opasnost...
73`Schalke 04 tj. njihov igrač Jefferson Farfan upućuje loptu do svog suigrača...
73`Dennis Aogo nabacuje.
71`Benedikt Hoewedes je bio fauliran. Cristian Tanase pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći nezamijećen.
70`Statistike pokazuju da je danas na stadionu 50633 gledatelja.
70`Schalke 04 izvodi gol-aut.
70`Steaua ima sjajnu priliku, ali volej koji je Lukasz Szukala poslao, ide u gol-aut.
69`Steaua treba izvesti udarac iz kuta. Alexandru Bourceanu centrira...
69`Vidimo da je Federico Piovaccari ozlijeđen. Liječnička služba je već na terenu, tako da ne ostaje nam ništa drugo nego pričekati i vidjeti hoće li on moći nastaviti ovu utakmicu.
69`Steaua je u napadu... Federico Piovaccari šutira lijepo glavom, ali lopta neće u gol.
69`Andrei Prepelita nabacuje.
68`Ukoliko pogledamo statistike, možemo vidjeti da je posjed lopte domaćina bio 54%, dok je gost imao 46%.
67`Sada Steaua ili točnije njihov nogometaš Fernando Varela povukao protivničkog igrača. Christian Fuchs je bio povučen.
66`Vidimo da je Iasmin Latovlevici ozlijeđen. Liječnička služba je već na terenu, tako da ne ostaje nam ništa drugo nego pričekati i vidjeti hoće li on moći nastaviti ovu utakmicu.
64`Steaua izvodi gol-aut.
64`Schalke 04 je u napadu... Jermaine Jones šutira lijepo glavom, ali lopta neće u gol.
64`Schalke 04 treba izvesti udarac iz kuta. Dennis Aogo centrira...
64`Jermaine Jones šutira, ali nakon udarca odbijena lopta odlazi daleko pored vratiju.
62`Steaua izvodi gol-aut.
62`Schalke 04 je u napadu... Benedikt Hoewedes šutira lijepo glavom, ali lopta neće u gol.
62`Schalke 04 treba izvesti udarac iz kuta. Jefferson Farfan centrira...
62`Dennis Aogo uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
61`Steaua treba izvesti udarac iz kuta. Iasmin Latovlevici centrira...
61`Lukasz Szukala upućuje udarac glavom, ali vratar ne da lopti da uđe u njegovu mrežu. To će biti udarac iz kuta.
61`Slobodan udarac. Iasmin Latovlevici centrira u kazneni prostor protivnika.
61`Sada je Adrian Popa fauliran. Dennis Aogo je napravio ovaj prekršaj.
59`Felipe Santana uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
59`Alexandru Chipciu se našao u sjajnoj prilici, ali ne uspijeva zabiti. Njegov udarac je blokiran.
59`Steaua ili točnije njihov igrač Federico Piovaccari uspio dodati loptu u kazneni prostor i pronašao svog suigrača.
58`Steaua izvodi gol-aut.
58`Christian Fuchs šutira izvan kaznenog prostora, ali je za malo neprecizan i lopta završava pored vratnice.
55`Steaua ima sjajnu priliku i... Šteta. Federico Piovaccari se našao u nedozvoljenoj poziciji.
55`Steaua ili točnije njihovi nogometaši [player1i Federico Piovaccari odigravaju dupli pas, ali lopta je oduzeta.
53`Federico Piovaccari je bio fauliran. Felipe Santana pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći nezamijećen.
52`Sada je Max Meyer fauliran. Alexandru Bourceanu je napravio ovaj prekršaj.
51`Steaua izvodi gol-aut.
51`Benedikt Hoewedes nabacuje.
50`Sada je Andrei Prepelita fauliran. Christian Fuchs je napravio ovaj prekršaj.
49`Steaua izvodi gol-aut.
49`Schalke 04 ima sjajnu priliku, ali volej koji je Roman Neustaedter poslao, ide u gol-aut.
49`Alexandru Bourceanu uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
49`Dennis Aogo nabacuje.
48`Florin Gardos uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
48`Schalke 04 treba izvesti udarac iz kuta. Dennis Aogo centrira...
47`Roman Neustaedter uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
47`Iasmin Latovlevici nabacuje.
47`U ovom trenutku, Steaua izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
46`Taktička izmjena. Ionut Neagu ide na klupu, a u igru ulazi Fernando Varela.
46`Čuje se zvižduk suca. Počinje drugo poluvrijeme.
45+1`Sudac ove utakmice svira kraj prvih 45 minuta.
45+1`Ukoliko pogledamo statistike, možemo vidjeti da je posjed lopte domaćina bio 51%, dok je gost imao 49%.
45+1`goalNema sumnje, da je Alexandru Bourceanu napravio faul. On dobiva žuti karton i ulazi direktno u sudačku bilježnicu.
45+1`Sada Steaua ili točnije Alexandru Bourceanu faulira. Jefferson Farfan je igrač koji je bio fauliran.
45`Schalke 04 ima sjajnu priliku i... Šteta. Adam Szalai se našao u nedozvoljenoj poziciji.
45`Steaua ili točnije njihovi nogometaši [player1i Alexandru Chipciu odigravaju dupli pas, ali lopta je oduzeta.
44`Benedikt Hoewedes uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
44`Cristian Tanase nabacuje.
44`Steaua ili točnije njihov nogometaš Florin Gardos centrira u kazneni prostor, ali jedan protivnički igrač prekida ovu akciju.
44`U ovom trenutku, Steaua ili točnije njihov igrač Florin Gardos trči s loptom.
43`Benedikt Hoewedes uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
43`Iasmin Latovlevici nabacuje.
43`U ovom trenutku, Steaua izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
42`goalRoman Neustaedter pravi zaista nezgodan prekršaj. Sudac ne oklijeva da upiše njegovo ime u bilježnicu. To je žuti karton.
42`Sada Schalke 04 ili točnije Roman Neustaedter faulira. Adrian Popa je igrač koji je bio fauliran.
40`Jermaine Jones uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
40`Andrei Prepelita nabacuje.
39`Sada je Ionut Neagu fauliran. Jermaine Jones je napravio ovaj prekršaj.
39`Federico Piovaccari je fauliran. Sudac pokazuje da je Benedikt Hoewedes faulirao iza leđa.
39`Ralf Faehrmann izlazi naprijed i uspijeva uhvatiti loptu.
39`Sada Ionut Neagu centrira... Steaua ima veliku priliku, ali lopta ide daleko pored vratiju.
39`Steaua ide u protunapad... dali ćemo vidjeti nešto više iz ove akcije...
36`Dennis Aogo šutira, ali jedan od protivničkih igrača blokira njegov udarac.
36`Florin Gardos uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
36`Schalke 04 treba izvesti udarac iz kuta. Dennis Aogo centrira...
36`Lukasz Szukala uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
36`Alexandru Bourceanu izbija loptu u udarac iz kuta. Ostaje da vidimo dali će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
35`Iasmin Latovlevici izbija loše, i očito je da je njegova momčad izložena velikom pritisku u ovom trenutku.
35`Max Meyer pokazuje lijep dribling, prolazeći kroz nekoliko nogometaša protivničke momčadi.
34`Steaua izvodi gol-aut.
34`Jefferson Farfan izvodi slobodan udarac i... ništa osobito od toga, lopta prolazi pored vratiju.
33`Sada Steaua ili točnije Andrei Prepelita faulira. Max Meyer je igrač koji je bio fauliran.
33`Steaua izvodi gol-aut.
33`U ovom trenutku, Schalke 04 ili točnije njihov igrač Jefferson Farfan trči s loptom.
31`Steaua ima sjajnu priliku i... Šteta. Lukasz Szukala se našao u nedozvoljenoj poziciji.
31`Federico Piovaccari ima krasnu priliku, ali vratar blokira njegov udarac. Lopta ostaje u igri...
31`Steaua tj. jedan njihov igrač Lukasz Szukala uspješno dodaje svom suigraču.
31`Slobodan udarac. Alexandru Bourceanu centrira u kazneni prostor protivnika.
30`Sada je Federico Piovaccari fauliran. Jermaine Jones je napravio ovaj prekršaj.
30`Steaua izvodi gol-aut.
30`Schalke 04 ima sjajnu priliku, ali volej koji je Jefferson Farfan poslao, ide u gol-aut.
29`Christian Fuchs nabacuje.
28`Steaua tj. njihov igrač Cristian Tanase šalje loptu iza protivničke obrane, ali njegovi suigrači nisu se najbolje snašli.
27`Schalke 04 ili točnije njihov nogometaš Jefferson Farfan centrira u kazneni prostor, ali jedan protivnički igrač prekida ovu akciju.
26`Lukasz Szukala uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
26`Dennis Aogo nabacuje.
25`Sada Steaua ili točnije njihov nogometaš Ionut Neagu povukao protivničkog igrača. Max Meyer je bio povučen.
25`Jermaine Jones šutira, ali jedan od protivničkih igrača blokira njegov udarac.
24`Sada je Dennis Aogo fauliran. Andrei Prepelita je napravio ovaj prekršaj.
24`Ukoliko pogledamo statistike, možemo vidjeti da je posjed lopte domaćina bio 56%, dok je gost imao 44%.
23`Schalke 04 ili točnije njihov igrač Jefferson Farfan centrira pravo u kazneni prostor, ali njegovi suigrači ne znaju iskoristiti ovu priliku.
23`Schalke 04 ili točnije njihov igrač Atsuto Uchida uspio dodati loptu u kazneni prostor i pronašao svog suigrača.
22`Ciprian Tatarusanu izlazi naprijed i uspijeva uhvatiti loptu.
22`Christian Fuchs nabacuje.
21`Lukasz Szukala uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
20`Schalke 04 tj. njihov igrač Felipe Santana upućuje loptu do svog suigrača...
20`Florin Gardos uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
20`Schalke 04 treba izvesti udarac iz kuta. Jefferson Farfan centrira...
19`Schalke 04 izvodi gol-aut.
19`Sada Steaua ima dobru priliku, ali njihov igrač Federico Piovaccari promašuje cilj.
19`Ionut Neagu šalje dugu loptu naprijed, pokušavajući organizirati njihov napad.
18`Dennis Aogo upućuje odličan udarac u okvir gola, ali vratar je uspio sačuvati mrežu.
18`Schalke 04 pokušava organizirati napad. Max Meyer šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
17`Sada Steaua ili točnije Adrian Popa faulira. Jermaine Jones je igrač koji je bio fauliran.
15`Sada Steaua ili točnije njihov nogometaš Steaua otklanja opasnost...
15`Max Meyer pokazuje lijep dribling, prolazeći kroz nekoliko nogometaša protivničke momčadi.
14`Florin Gardos uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
14`Christian Fuchs nabacuje.
14`Schalke 04 ili točnije igrač Schalke 04 pokušava dodati do svog suigrača, ali vratar izlazi naprijed i uhvata ovu loptu.
13`Dennis Aogo nabacuje.
13`Lukasz Szukala uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
13`Schalke 04 treba izvesti udarac iz kuta. Jefferson Farfan centrira...
13`Lukasz Szukala izbija loptu u udarac iz kuta. Ostaje da vidimo dali će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
12`Schalke 04 pokušava organizirati napad. Dennis Aogo šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
11`Sada je Adam Szalai fauliran. Lukasz Szukala je napravio ovaj prekršaj.
9`Benedikt Hoewedes uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
9`Steaua treba izvesti udarac iz kuta. Alexandru Bourceanu centrira...
9`Steaua pokušava organizirati napad. Adrian Popa šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
9`Steaua ide u protunapad... dali ćemo vidjeti nešto više iz ove akcije...
6`Schalke 04 izvodi gol-aut.
6`Steaua ili točnije Federico Piovaccari dodaje loptu u kazneni prostor, ali njegovi suigrači nisu iskoristili ovu priliku.
5`Teški vremenski uvjeti za igrače... Počeo je padati snijeg.
5`U ovom trenutku, Schalke 04 izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
2`U ovom trenutku, Schalke 04 izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
1`Steaua tj. njihov nogometaš Federico Piovaccari dodaje u kazneni prostor, ali vratar protivničke momčadi je oprezan i uhvata ovu loptu.
1`Schalke 04 ubacuje loptu u igru i utakmica se nastavlja.
Utakmica je počela. Obje momčadi su spremne dati sve od sebe kako bi došle do pobjede.
National Arena Lia Manoliu, Bucharest vas pozdravlja! Spremni smo za emitiranje današnje utakmice koja počinje za 5 minuta.