1

Početak: 13/04/2013 / 18:00
Stadion: Dr. Necmettin Seyhoglu

Komentari uživo

90+5`Sudac ove utakmice svira kraj.
90+4`Galatasaray ima sjajnu priliku i... Šteta. Emre Colak se našao u nedozvoljenoj poziciji.
90+4`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
90+4`Emre Colak izvodi kratak udarac iz kuta... Galatasaray ima priliku da učini nešto više.
90+3`Selcuk Inan šutira, ali nakon udarca odbijena lopta odlazi daleko pored vratiju.
90+3`Erdem Ozgenc uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
90+3`Emre Colak nabacuje.
90+1`Taktička izmjena. Didier Drogba ide na klupu, a u igru ulazi Yekta Kurtulus.
90+1`Galatasaray izvodi gol-aut.
90+1`Kardemir Karabukspor ima sjajnu priliku za gol, ali Ahmet Ilhan Ozek nije tako precizan i lopta ne pogađa svoj cilj.
90+1`Erdem Ozgenc nabacuje.
90`Četvrti sudac pokazuje da će biti [num] minuta sudačke nadoknade.
90`Ukoliko pogledamo statistike, možemo vidjeti da je posjed lopte domaćina bio 40%, dok je gost imao 60%.
90`Selcuk Inan izvodi kratak udarac iz kuta... Galatasaray ima priliku da učini nešto više.
89`Hamit Altintop nabacuje.
89`Emre Colak izvodi kratak udarac iz kuta... Galatasaray ima priliku da učini nešto više.
89`Armand Deumi Tchani izbija loptu u udarac iz kuta. Ostaje da vidimo dali će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
88`Umut Bulut uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
88`Slobodan udarac. Hakan Oezmert centrira u kazneni prostor protivnika.
88`Armand Deumi Tchani je fauliran. Sudac pokazuje da je Hamit Altintop faulirao iza leđa.
87`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
86`Taktička izmjena. Wesley Sneijder ide na klupu, a u igru ulazi Umut Bulut.
85`Ahmet Ilhan Ozek šutira glavom, ali lopta ne donosi željeni ishod. Vratar spašava.
85`Erdem Ozgenc nabacuje.
83`Kardemir Karabukspor pravi prekršaj, i mislim da se Hamit Altintop mogao ozbiljnije ozlijediti nakon ovog faula. Yigit Incedemir je igrač koji je faulirao.
82`Galatasaray izvodi gol-aut.
82`Kardemir Karabukspor ima sjajnu priliku za gol, ali Hakan Oezmert nije tako precizan i lopta ne pogađa svoj cilj.
81`Ilhan Parlak uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
81`Galatasaray treba izvesti udarac iz kuta. Selcuk Inan centrira...
81`Galatasaray pokušava organizirati napad. Hamit Altintop šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
80`Slobodan udarac. Selcuk Inan centrira u kazneni prostor protivnika.
79`Kardemir Karabukspor ima sjajnu priliku i... Šteta. Ahmet Ilhan Ozek se našao u nedozvoljenoj poziciji.
79`Galatasaray izvodi gol-aut.
79`Ilhan Parlak izvodi slobodan udarac i... ništa osobito od toga, lopta prolazi pored vratiju.
78`Lomano Tresor LuaLua je fauliran. Sudac pokazuje da je Selcuk Inan faulirao iza leđa.
77`Kardemir Karabukspor izvodi gol-aut.
77`Galatasaray ima sjajnu priliku za gol, ali Hamit Altintop nije tako precizan i lopta ne pogađa svoj cilj.
76`Galatasaray ima sjajnu priliku i... Šteta. Didier Drogba se našao u nedozvoljenoj poziciji.
75`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
74`Taktička izmjena. Burak Yilmaz ide na klupu, a u igru ulazi Emre Colak.
74`Vidimo da je Didier Drogba ozlijeđen. Liječnička služba je već na terenu, tako da ne ostaje nam ništa drugo nego pričekati i vidjeti hoće li on moći nastaviti ovu utakmicu.
74`Vidimo da je Yigit Incedemir ozlijeđen. Liječnička služba je već na terenu, tako da ne ostaje nam ništa drugo nego pričekati i vidjeti hoće li on moći nastaviti ovu utakmicu.
73`Taktička izmjena. Birol Hikmet ide na klupu, a u igru ulazi Hakan Oezmert.
72`Slobodan udarac. Selcuk Inan centrira u kazneni prostor protivnika.
72`Didier Drogba je fauliran. Sudac pokazuje da je Anthony Seric faulirao iza leđa.
72`Taktička izmjena. Gokhan Unal ide na klupu, a u igru ulazi Bertul Kocabas.
71`Wesley Sneijder nabacuje.
71`Selcuk Inan izvodi kratak udarac iz kuta... Galatasaray ima priliku da učini nešto više.
71`Wesley Sneijder šutira, ali vratar brani i odbija loptu u korner.
71`Burak Yilmaz šutira, ali vratar pokazuje svoje kvalitete. Lopta je i dalje u igri...
71`Albert Riera nabacuje.
69`goalArmand Deumi Tchani pravi zaista nezgodan prekršaj. Sudac ne oklijeva da upiše njegovo ime u bilježnicu. To je žuti karton.
69`Burak Yilmaz je fauliran. Sudac pokazuje da je Armand Deumi Tchani faulirao iza leđa.
68`Vidimo da je Emmanuel Eboue ozlijeđen. Liječnička služba je već na terenu, tako da ne ostaje nam ništa drugo nego pričekati i vidjeti hoće li on moći nastaviti ovu utakmicu.
68`Felipe Melo je bio fauliran. Yigit Incedemir pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći nezamijećen.
67`Sada Kardemir Karabukspor pravi prekršaj. Emmanuel Eboue je bio fauliran, ali sudac te Yigit Incedemir misli da se igra treba nastaviti.
65`Birol Hikmet šutira izvan kaznenog prostora, ali vratar nije amater. Dobra obrana.
65`U ovom trenutku, Kardemir Karabukspor izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
64`Galatasaray ima sjajnu priliku i... Šteta. Selcuk Inan se našao u nedozvoljenoj poziciji.
64`Galatasaray ili točnije njihov nogometaš Didier Drogba dodaje loptu svom suigraču.
64`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
63`Semih Kaya uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
63`Anthony Seric nabacuje.
62`Gokhan Unal upućuje odličan udarac u okvir gola, ali vratar je uspio sačuvati mrežu.
61`Ukoliko pogledamo statistike, možemo vidjeti da je posjed lopte domaćina bio 34%, dok je gost imao 66%.
61`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
59`Kardemir Karabukspor izvodi gol-aut.
59`Galatasaray ima sjajnu priliku za gol, ali Burak Yilmaz nije tako precizan i lopta ne pogađa svoj cilj.
59`Bora Koerk izlazi naprijed i uspijeva uhvatiti loptu.
59`Emmanuel Eboue nabacuje.
58`goalBirol Hikmet pravi zaista nezgodan prekršaj. Sudac ne oklijeva da upiše njegovo ime u bilježnicu. To je žuti karton.
58`Kardemir Karabukspor pravi prekršaj, i mislim da se Felipe Melo mogao ozbiljnije ozlijediti nakon ovog faula. Birol Hikmet je igrač koji je faulirao.
57`U ovom trenutku, Kardemir Karabukspor izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
56`Galatasaray izvodi gol-aut.
56`Kardemir Karabukspor je u napadu... Ilhan Parlak šutira lijepo glavom, ali lopta neće u gol.
56`Slobodan udarac. Erdem Ozgenc centrira u kazneni prostor protivnika.
55`Erdem Ozgenc je fauliran. Sudac pokazuje da je Felipe Melo faulirao iza leđa.
55`Bora Koerk izlazi naprijed i uspijeva uhvatiti loptu.
55`Selcuk Inan šalje dugu loptu naprijed, pokušavajući organizirati njihov napad.
52`goalGOOOL! - Wesley Sneijder šutira i lopta završava u protivničkoj mreži.
52`goalAnthony Seric pravi zaista nezgodan prekršaj. Sudac ne oklijeva da upiše njegovo ime u bilježnicu. To je žuti karton.
52`Felipe Melo je fauliran. Sudac pokazuje da je Anthony Seric faulirao iza leđa.
51`U ovom trenutku, Kardemir Karabukspor izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
51`Wesley Sneijder šutira, ali jedan od protivničkih igrača blokira njegov udarac.
51`Selcuk Inan izvodi kratak udarac iz kuta... Galatasaray ima priliku da učini nešto više.
51`Burak Yilmaz izvodi kratak udarac iz kuta... Galatasaray ima priliku da učini nešto više.
50`Armand Deumi Tchani uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
50`Wesley Sneijder nabacuje.
50`Burak Yilmaz šutira iz slobodnog udarca, ali je njegov udarac blokirao jedan od protivničkih igrača.
48`Burak Yilmaz je fauliran. Sudac pokazuje da je Armand Deumi Tchani faulirao iza leđa.
46`Galatasaray ima sjajnu priliku i... Šteta. Burak Yilmaz se našao u nedozvoljenoj poziciji.
46`Wesley Sneijder nabacuje.
46`Čuje se zvižduk suca. Počinje drugo poluvrijeme.
45+2`Sudac ove utakmice svira kraj prvih 45 minuta.
45+1`Bora Koerk izlazi naprijed i uspijeva uhvatiti loptu.
45+1`Wesley Sneijder nabacuje.
45+1`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
45+1`Četvrti sudac pokazuje da će biti [num] minuta sudačke nadoknade.
45`Slobodan udarac. Birol Hikmet centrira u kazneni prostor protivnika.
45`goalAlbert Riera pravi zaista nezgodan prekršaj. Sudac ne oklijeva da upiše njegovo ime u bilježnicu. To je žuti karton.
45`Ilhan Parlak je fauliran. Sudac pokazuje da je Albert Riera faulirao iza leđa.
44`Kardemir Karabukspor izvodi gol-aut.
44`Galatasaray ima sjajnu priliku za gol, ali Didier Drogba nije tako precizan i lopta ne pogađa svoj cilj.
44`Selcuk Inan nabacuje.
44`Ukoliko pogledamo statistike, možemo vidjeti da je posjed lopte domaćina bio 36%, dok je gost imao 64%.
42`Kardemir Karabukspor ima sjajnu priliku i... Šteta. Larrys Mabiala se našao u nedozvoljenoj poziciji.
42`Didier Drogba uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
42`Kardemir Karabukspor treba izvesti udarac iz kuta. Birol Hikmet centrira...
42`Kardemir Karabukspor pokušava organizirati napad. Erdem Ozgenc šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
41`Burak Yilmaz šutira, ali vratar pokazuje svoje kvalitete. Lopta je i dalje u igri...
41`Kardemir Karabukspor ima sjajnu priliku i... Šteta. Larrys Mabiala se našao u nedozvoljenoj poziciji.
40`Slobodan udarac. Erdem Ozgenc centrira u kazneni prostor protivnika.
40`goalSemih Kaya pravi zaista nezgodan prekršaj. Sudac ne oklijeva da upiše njegovo ime u bilježnicu. To je žuti karton.
40`Ilhan Parlak je fauliran. Sudac pokazuje da je Semih Kaya faulirao iza leđa.
39`Armand Deumi Tchani je fauliran. Sudac pokazuje da je Hamit Altintop faulirao iza leđa.
38`Lomano Tresor LuaLua upućuje odličan udarac u okvir gola, ali vratar je uspio sačuvati mrežu.
38`Galatasaray ima sjajnu priliku i... Šteta. Burak Yilmaz se našao u nedozvoljenoj poziciji.
38`Semih Kaya šalje dugu loptu naprijed, pokušavajući organizirati njihov napad.
37`Galatasaray izvodi gol-aut.
36`Gokhan Unal nabacuje.
36`Ilhan Parlak je fauliran. Sudac pokazuje da je Albert Riera faulirao iza leđa.
35`Kardemir Karabukspor izvodi aut u svojoj polovici travnjaka.
35`Emmanuel Eboue nabacuje.
34`Felipe Melo je bio fauliran. Lomano Tresor LuaLua pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći nezamijećen.
34`Galatasaray pokušava organizirati napad. Emmanuel Eboue šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
33`Selcuk Inan šutira izvan kaznenog prostora, ali vratar nije amater. Dobra obrana.
32`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
32`Galatasaray pokušava organizirati napad. Albert Riera šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
31`Gokhan Unal je bio fauliran. Semih Kaya pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći nezamijećen.
31`Albert Riera uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
30`Birol Hikmet nabacuje.
30`Didier Drogba uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
30`Kardemir Karabukspor treba izvesti udarac iz kuta. Birol Hikmet centrira...
30`Kardemir Karabukspor pokušava organizirati napad. Ahmet Ilhan Ozek šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
29`Larrys Mabiala izbija loše, i očito je da je njegova momčad izložena velikom pritisku u ovom trenutku.
29`Wesley Sneijder nabacuje.
28`Oblaci pokrivaju stadion u ovom trenutku...
28`Dobro stanje terena je velika prednost za igrače kako bi nam pokazali lijepu utakmicu.
28`Galatasaray izvodi gol-aut.
28`Ahmet Ilhan Ozek upućuje odličan udarac u okvir gola, ali vratar je uspio sačuvati mrežu.
25`U ovom trenutku, Kardemir Karabukspor izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
25`Anthony Seric uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
25`Albert Riera nabacuje.
25`Didier Drogba je bio fauliran. Larrys Mabiala pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći nezamijećen.
24`Bora Koerk izlazi naprijed i uspijeva uhvatiti loptu.
24`Didier Drogba nabacuje.
23`Galatasaray ima sjajnu priliku i... Šteta. Burak Yilmaz se našao u nedozvoljenoj poziciji.
21`Kardemir Karabukspor izvodi gol-aut.
21`Galatasaray ima sjajnu priliku za gol, ali Wesley Sneijder nije tako precizan i lopta ne pogađa svoj cilj.
21`Hamit Altintop nabacuje.
21`Ukoliko pogledamo statistike, možemo vidjeti da je posjed lopte domaćina bio 30%, dok je gost imao 70%.
21`Fernando Muslera izlazi naprijed i uspijeva uhvatiti loptu.
21`Erdem Ozgenc nabacuje.
20`Burak Yilmaz šutira glavom, ali lopta ne donosi željeni ishod. Vratar spašava.
19`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
17`Galatasaray treba izvesti udarac iz kuta. Selcuk Inan centrira...
17`Ilhan Parlak izbija loptu u udarac iz kuta. Ostaje da vidimo dali će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
17`Didier Drogba pokazuje lijep dribling, prolazeći kroz nekoliko nogometaša protivničke momčadi.
17`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
17`Galatasaray treba izvesti udarac iz kuta. Wesley Sneijder centrira...
17`Galatasaray pokušava organizirati napad. Hamit Altintop šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
16`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
16`Ahmet Ilhan Ozek uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
16`Galatasaray treba izvesti udarac iz kuta. Wesley Sneijder centrira...
16`Larrys Mabiala izbija loptu u udarac iz kuta. Ostaje da vidimo dali će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
15`Kardemir Karabukspor izvodi gol-aut.
15`Didier Drogba izvodi slobodan udarac i... ništa osobito od toga, lopta prolazi pored vratiju.
14`Didier Drogba je fauliran. Sudac pokazuje da je Anthony Seric faulirao iza leđa.
13`Ilhan Parlak uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
13`Galatasaray treba izvesti udarac iz kuta. Selcuk Inan centrira...
12`Erdem Ozgenc izbija loptu u udarac iz kuta. Ostaje da vidimo dali će protivnička ekipa iskoristiti ovu priliku.
12`Didier Drogba pokazuje lijep dribling, prolazeći kroz nekoliko nogometaša protivničke momčadi.
12`Kardemir Karabukspor izvodi aut u svojoj polovici travnjaka.
11`Armand Deumi Tchani uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
11`Galatasaray ili točnije Wesley Sneijder centrira u kazneni prostor, ali jedan protivnički nogometaš uklanja opasnost.
10`U ovom trenutku, Galatasaray izvodi aut u protivničkoj polovici terena.
10`Albert Riera je bio fauliran. Lomano Tresor LuaLua pravi ovaj prekršaj, koji ne može proći nezamijećen.
10`Goekhan Zan uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
10`Kardemir Karabukspor treba izvesti udarac iz kuta. Birol Hikmet centrira...
10`Kardemir Karabukspor pokušava organizirati napad. Ahmet Ilhan Ozek šalje loptu u protivničku polovicu terena, ali njegov pokušaj da centrira je blokiran.
9`Galatasaray ima sjajnu priliku i... Šteta. Selcuk Inan se našao u nedozvoljenoj poziciji.
9`Albert Riera šalje dugu loptu naprijed, pokušavajući organizirati njihov napad.
9`Armand Deumi Tchani uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
9`Burak Yilmaz pokazuje lijep dribling, prolazeći kroz nekoliko nogometaša protivničke momčadi.
8`Semih Kaya uspio izbiti loptu i privremeno uklanja pritisak protivnika.
8`Lomano Tresor LuaLua šalje dugu loptu naprijed, pokušavajući organizirati njihov napad.
7`Utakmica se nastavlja...
6`Vidimo da je Emmanuel Eboue ozlijeđen. Liječnička služba je već na terenu, tako da ne ostaje nam ništa drugo nego pričekati i vidjeti hoće li on moći nastaviti ovu utakmicu.
6`Igra je zaustavljena.
6`Emmanuel Eboue upućuje odličan udarac u okvir gola, ali vratar je uspio sačuvati mrežu.
6`Burak Yilmaz nabacuje.
5`Lomano Tresor LuaLua upućuje odličan udarac u okvir gola, ali vratar je uspio sačuvati mrežu.
4`Fernando Muslera izlazi naprijed i uspijeva uhvatiti loptu.
4`Ahmet Ilhan Ozek šalje dugu loptu naprijed, pokušavajući organizirati njihov napad.
2`Galatasaray izvodi gol-aut.
1`Galatasaray izvodi aut u svojoj polovici travnjaka.
1`Kardemir Karabukspor ubacuje loptu u igru i utakmica se nastavlja.
Utakmica je počela. Obje momčadi su spremne dati sve od sebe kako bi došle do pobjede.
Dr. Necmettin Şeyhoğlu Yenisehir Stadi vas pozdravlja! Spremni smo za emitiranje današnje utakmice koja počinje za 5 minuta.