Španjolska - Segunda Division

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
ŠP2
27/05 16:00 SD Huesca - Lugo
ŠP2
27/05 18:00 Sevilla B - Cadiz
ŠP2
27/05 18:00 Almeria - Mirandes
ŠP2
27/05 18:00 Real Valladolid - Getafe
ŠP2
28/05 12:00 Alcorcon - Tenerife
ŠP2
28/05 16:00 Real Zaragoza - Rayo Vallecano
ŠP2
28/05 18:00 Gimnastic de Tarragona - Girona FC
ŠP2
28/05 18:00 Mallorca - Numancia
ŠP2
28/05 18:00 Elche - Reus Deportiu
ŠP2
28/05 20:30 Cordoba - Real Oviedo

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Levante 40 25 9 6 56 : 29 +27 84
 
2 Girona FC 39 20 9 10 63 : 40 +23 69
 
3 Getafe 39 17 13 9 48 : 39 +9 64
 
4 Cadiz 39 15 15 9 50 : 35 +15 60
 
5 Tenerife 39 14 18 7 45 : 34 +11 60
 
6 Real Valladolid 39 16 9 14 50 : 45 +5 57
 
7 SD Huesca 39 14 14 11 50 : 42 +8 56
 
8 Real Oviedo 39 15 10 14 42 : 43 -1 55
 
9 Sevilla B 39 13 13 13 51 : 50 +1 52
 
10 Lugo 39 13 13 13 48 : 48   0 52
 
11 Reus Deportiu 39 12 15 12 28 : 27 +1 51
 
12 Rayo Vallecano 39 13 10 16 40 : 40   0 49
 
13 Real Zaragoza 39 12 12 15 48 : 49 -1 48
 
14 UCAM Murcia 40 11 15 14 42 : 49 -7 48
 
15 Numancia 39 11 15 13 40 : 47 -7 48
 
16 Cordoba 39 11 13 15 34 : 48 -14 46
 
17 Almeria 39 12 9 18 41 : 45 -4 45
 
18 Alcorcon 39 11 11 17 27 : 40 -13 44
 
19 Gimnastic de Tarragona 39 9 16 14 42 : 50 -8 43
 
20 Mallorca 39 9 15 15 37 : 45 -8 42
 
21 Elche 39 11 9 19 47 : 58 -11 42
 
22 Mirandes 39 8 13 18 36 : 62 -26 37
 

 
  Ekipe koje direktno idu gore (1,2)
 
  Play-off (3,4,5,6)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (19,20,21,22)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
26/05 20:00 Levante - UCAM Murcia 3 : 1
21/05 17:05 Numancia - Lugo 0 : 1
21/05 12:00 Mirandes - Real Valladolid 2 : 2
20/05 21:00 Cadiz - Cordoba 1 : 1
20/05 21:00 Real Oviedo - Real Zaragoza 0 : 0
20/05 19:00 UCAM Murcia - SD Huesca 3 : 1
20/05 19:00 Reus Deportiu - Sevilla B 2 : 1
20/05 19:00 Mallorca - Almeria 1 : 0
20/05 19:00 Girona FC - Alcorcon 0 : 0
20/05 19:00 Tenerife - Levante 0 : 0
 

Najbolji golgeteri
-

# Player Team G
1. Joselu
22
2. Roger
22
3. Angel Rodriguez
21
4. Jorge Molina
18
5. Alfredo Ortuno
17
6. Jose Toche
16
7. Jona
15
8. Quique
14
9. Raul de Tomas
14
10. Samuele Longo
14
11. Ivan Alvarez
13
12. Amath Ndiaye Diedhiou Tenerife
12
13. Jose Arnaiz
12
14. Nino
12
15. Rodri Lozano
11