Španjolska - Segunda Division

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
ŠP2
18/11 16:00 SD Huesca - Tenerife
ŠP2
18/11 18:00 Real Valladolid - Real Oviedo
ŠP2
18/11 18:00 La Hoya Deportiva - Lugo
ŠP2
18/11 20:00 Reus Deportiu - Albacete
ŠP2
19/11 12:00 Numancia - Gimnastic de Tarragona
ŠP2
19/11 16:00 Rayo Vallecano - Barcelona B
ŠP2
19/11 18:00 Sevilla B - Cordoba
ŠP2
19/11 18:00 Osasuna - Alcorcon
ŠP2
19/11 20:00 Cultural Leonesa - Granada
ŠP2
19/11 20:30 Sporting Gijon - Cadiz

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 SD Huesca 14 7 5 2 19 : 9 +10 26
 
2 Osasuna 14 6 7 1 17 : 8 +9 25
 
3 Numancia 14 7 4 3 18 : 12 +6 25
 
4 Granada 14 6 5 3 23 : 15 +8 23
 
5 Sporting Gijon 14 6 5 3 18 : 10 +8 23
 
6 Lugo 14 7 2 5 14 : 13 +1 23
 
7 Tenerife 14 5 6 3 19 : 12 +7 21
 
8 Rayo Vallecano 14 5 6 3 20 : 16 +4 21
 
9 Real Valladolid 14 5 5 4 26 : 23 +3 20
 
10 Real Oviedo 14 5 5 4 20 : 18 +2 20
 
11 Cadiz 14 5 5 4 10 : 10   0 20
 
12 Reus Deportiu 14 4 7 3 10 : 12 -2 19
 
13 Real Zaragoza 14 4 6 4 19 : 17 +2 18
 
14 Barcelona B 14 3 7 4 16 : 17 -1 16
 
15 Cultural Leonesa 14 3 7 4 16 : 21 -5 16
 
16 Albacete 14 4 4 6 11 : 18 -7 16
 
17 Alcorcon 14 4 4 6 10 : 17 -7 16
 
18 Gimnastic de Tarragona 14 4 3 7 16 : 19 -3 15
 
19 La Hoya Deportiva 14 3 4 7 13 : 18 -5 13
 
20 Almeria 14 3 3 8 9 : 17 -8 12
 
21 Sevilla B 14 1 7 6 10 : 19 -9 10
 
22 Cordoba 14 3 1 10 14 : 27 -13 10
 

 
  Ekipe koje direktno idu gore (1,2)
 
  Play-off (3,4,5,6)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (19,20,21,22)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
17/11 21:00 Almeria - Real Zaragoza   -  
13/11 21:00 Cadiz - Reus Deportiu 1 : 0
12/11 20:30 Sporting Gijon - Real Valladolid 1 : 1
12/11 18:00 Lugo - Numancia 0 : 1
12/11 16:00 Gimnastic de Tarragona - Real Oviedo 1 : 2
12/11 12:00 Granada - Sevilla B 1 : 2
11/11 19:30 Barcelona B - SD Huesca 0 : 2
11/11 18:00 Tenerife - Cultural Leonesa 2 : 0
11/11 18:00 Real Zaragoza - Rayo Vallecano 3 : 2
11/11 16:00 Albacete - Almeria 2 : 0
 

Najbolji golgeteri
-