Španjolska - Segunda B - 1. Skupina

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
ŠPB1
29/04 18:00 Coruxo - Racing Ferrol
ŠPB1
29/04 19:00 U. Mutilvera - Izarra
ŠPB1
30/04 18:00 Arandina CF - Celta de Vigo B
ŠPB1
30/04 18:00 UD Somozas - Burgos
ŠPB1
30/04 18:00 Tudelano - Osasuna B
ŠPB1
30/04 18:00 Ponferradina - Valladolid B
ŠPB1
30/04 18:00 Cultural Leonesa - CD Lealtad
ŠPB1
30/04 18:00 CD Boiro - Pontevedra
ŠPB1
30/04 18:15 Guijuelo - Racing Santander
ŠPB1
30/04 18:30 Caudal Deportivo - CD Palencia Balompie

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Racing Santander 35 24 8 3 57 : 19 +38 80
 
2 Cultural Leonesa 35 23 8 4 78 : 26 +52 77
 
3 Celta de Vigo B 35 24 5 6 68 : 26 +42 77
 
4 Pontevedra 35 16 8 11 44 : 32 +12 56
 
5 Valladolid B 35 14 9 12 35 : 36 -1 51
 
6 Ponferradina 35 13 12 10 33 : 36 -3 51
 
7 Racing Ferrol 35 13 9 13 44 : 36 +8 48
 
8 Coruxo 35 12 10 13 40 : 53 -13 46
 
9 CD Lealtad 35 11 12 12 34 : 33 +1 45
 
10 Tudelano 35 11 12 12 29 : 31 -2 45
 
11 Izarra 35 11 12 12 36 : 40 -4 45
 
12 Guijuelo 35 11 11 13 54 : 44 +10 44
 
13 Osasuna B 35 11 8 16 43 : 51 -8 41
 
14 Burgos 35 10 9 16 37 : 47 -10 39
 
15 Caudal Deportivo 35 9 12 14 42 : 53 -11 39
 
16 U. Mutilvera 35 8 15 12 30 : 41 -11 39
 
17 CD Boiro 35 9 11 15 32 : 43 -11 38
 
18 CD Palencia Balompie 35 9 8 18 23 : 55 -32 35
 
19 Arandina CF 35 7 10 18 34 : 55 -21 31
 
20 UD Somozas 35 5 9 21 21 : 57 -36 24
 

 
  Play-off za Prvaka (1)
 
  Play-off (2,3,4)
 
  Play-out (16)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (17,18,19,20)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
24/04 18:00 Burgos - Cultural Leonesa 0 : 3
23/04 18:00 U. Mutilvera - Guijuelo 0 : 1
23/04 18:00 Racing Ferrol - UD Somozas 0 : 0
23/04 17:30 Izarra - Osasuna B 2 : 1
23/04 17:00 Racing Santander - Caudal Deportivo 4 : 0
23/04 17:00 Pontevedra - Coruxo 1 : 1
23/04 17:00 CD Palencia Balompie - Arandina CF 1 : 3
23/04 12:00 Celta de Vigo B - CD Boiro 0 : 3
23/04 12:00 CD Lealtad - Ponferradina 2 : 2
23/04 12:00 Valladolid B - Tudelano 0 : 0