Južna Afrika - Premier Soccer League

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
JAFR
17/01 18:30 Maritzburg United - Supersport United
JAFR
19/01 19:00 Bidvest Wits - Bloemfontein Celtic
JAFR
20/01 14:30 Cape Town City FC - Ajax Cape Town
JAFR
20/01 14:30 Free State Stars - Maritzburg United
JAFR
20/01 17:00 Mamelodi Sundowns - Platinum Stars
JAFR
20/01 19:15 Orlando Pirates - Polokwane City
JAFR
20/01 19:15 Thanda Royal Zulu - Supersport United
JAFR
21/01 14:30 Chippa United - Golden Arrows
JAFR
21/01 14:30 Baroka FC - Kaizer Chiefs
JAFR
23/01 18:30 Supersport United - Polokwane City

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Mamelodi Sundowns 17 10 1 6 28 : 17 +11 31
 
2 Free State Stars 17 8 4 5 19 : 17 +2 28
 
3 Cape Town City FC 17 8 3 6 18 : 16 +2 27
 
4 Kaizer Chiefs 17 6 8 3 15 : 10 +5 26
 
5 Orlando Pirates 17 6 8 3 17 : 13 +4 26
 
6 Baroka FC 17 6 7 4 22 : 22   0 25
 
7 Maritzburg United 16 6 6 4 18 : 9 +9 24
 
8 Chippa United 17 5 8 4 14 : 11 +3 23
 
9 Bloemfontein Celtic 16 6 5 5 15 : 18 -3 23
 
10 Golden Arrows 17 4 9 4 19 : 18 +1 21
 
11 Polokwane City 16 4 6 6 18 : 21 -3 18
 
12 Supersport United 14 4 5 5 12 : 13 -1 17
 
13 Ajax Cape Town 17 4 4 9 15 : 21 -6 16
 
14 Thanda Royal Zulu 15 3 6 6 15 : 21 -6 15
 
15 Bidvest Wits 17 3 6 8 10 : 19 -9 15
 
16 Platinum Stars 17 3 6 8 10 : 19 -9 15
 

 
  Liga Prvaka – faza u skupini (1)
 
  Play-off za ostanak u skupini (15)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (16)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
14/01 14:30 Golden Arrows - Supersport United 1 : 0
14/01 14:30 Baroka FC - Thanda Royal Zulu 2 : 0
14/01 14:30 Chippa United - Bidvest Wits 1 : 1
13/01 19:15 Kaizer Chiefs - Polokwane City 2 : 1
13/01 19:15 Free State Stars - Cape Town City FC 1 : 0
13/01 14:30 Mamelodi Sundowns - Orlando Pirates 1 : 3
12/01 19:00 Maritzburg United - Bloemfontein Celtic 4 : 0
12/01 19:00 Ajax Cape Town - Platinum Stars 3 : 1
10/01 18:30 Bidvest Wits - Supersport United 2 : 0
09/01 18:30 Ajax Cape Town - Mamelodi Sundowns 1 : 2