Južna Afrika - Premier Soccer League

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
JAFR
28/04 20:00 Highlands Park - Bidvest Wits
JAFR
28/04 20:00 Golden Arrows - Mamelodi Sundowns
JAFR
29/04 15:00 Free State Stars - Polokwane City
JAFR
29/04 18:00 Supersport United - Kaizer Chiefs
JAFR
29/04 20:15 Orlando Pirates - Chippa United
JAFR
30/04 15:00 Baroka FC - Bloemfontein Celtic
JAFR
30/04 15:00 Ajax Cape Town - Platinum Stars
JAFR
01/05 15:00 Maritzburg United - Cape Town City FC
JAFR
01/05 17:00 Bidvest Wits - Mamelodi Sundowns
JAFR
03/05 19:30 Supersport United - Bloemfontein Celtic

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Cape Town City FC 25 14 7 4 41 : 26 +15 49
 
2 Mamelodi Sundowns 23 14 5 4 40 : 11 +29 47
 
3 Bidvest Wits 23 13 6 4 39 : 18 +21 45
 
4 Kaizer Chiefs 25 12 9 4 35 : 22 +13 45
 
5 Supersport United 24 10 10 4 33 : 19 +14 40
 
6 Polokwane City 25 7 13 5 27 : 26 +1 34
 
7 Maritzburg United 25 8 8 9 27 : 31 -4 32
 
8 Golden Arrows 25 8 7 10 26 : 37 -11 31
 
9 Orlando Pirates 24 5 13 6 26 : 34 -8 28
 
10 Platinum Stars 24 6 8 10 27 : 28 -1 26
 
11 Ajax Cape Town 25 6 8 11 24 : 34 -10 26
 
12 Chippa United 25 5 9 11 23 : 28 -5 24
 
13 Bloemfontein Celtic 24 5 9 10 14 : 24 -10 24
 
14 Free State Stars 25 5 8 12 22 : 33 -11 23
 
15 Highlands Park 25 4 10 11 23 : 39 -16 22
 
16 Baroka FC 25 4 10 11 20 : 37 -17 22
 

 
  Liga Prvaka – faza u skupini (1)
 
  Play-off za ostanak u skupini (15)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (16)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
26/04 19:35 Platinum Stars - Free State Stars 1 : 1
26/04 19:30 Orlando Pirates - Baroka FC 1 : 1
25/04 19:30 Cape Town City FC - Kaizer Chiefs 3 : 2
25/04 19:30 Chippa United - Maritzburg United 2 : 3
25/04 19:30 Polokwane City - Golden Arrows 3 : 1
25/04 19:30 Bidvest Wits - Supersport United 0 : 1
25/04 19:30 Bloemfontein Celtic - Highlands Park 1 : 1
25/04 19:30 Mamelodi Sundowns - Ajax Cape Town 2 : 0
19/04 19:30 Polokwane City - Platinum Stars 1 : 0
19/04 19:30 Cape Town City FC - Bidvest Wits 1 : 1