Rusija - 1. Divizija

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
RUS1
29/04 07:00 Energiya Khabarovsk - Spartak Nalčik
RUS1
29/04 12:00 Spartak Tambov - Luch Vladivostok
RUS1
29/04 13:00 Sibir Novosibirsk - Zenit Petersburg 2
RUS1
29/04 14:00 Sokol-Saratov - Tyumen
RUS1
29/04 14:00 Mordoviya Saransk - Volga Nižnji Novgorod
RUS1
29/04 15:00 Tosno - Spartak Moscow II
RUS1
29/04 15:00 Shinnik Yaroslavl - Neftekhimik Nizhnekamsk
RUS1
29/04 15:00 FC Khimki - Volgar-Gazprom
RUS1
29/04 15:00 Fakel - Metallurg Krasnoyarsk
RUS1
29/04 16:00 Mordoviya Saransk - Baltika Kaliningrad

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Dinamo Moskva 33 22 9 2 57 : 24 +33 75
 
2 Tosno 33 18 11 4 54 : 24 +30 65
 
3 Spartak Moscow II 33 14 10 9 49 : 35 +14 52
 
4 Energiya Khabarovsk 33 13 12 8 37 : 28 +9 51
 
5 Metallurg Krasnoyarsk 33 15 6 12 43 : 37 +6 51
 
6 Fakel 33 13 10 10 35 : 33 +2 49
 
7 Shinnik Yaroslavl 33 13 9 11 34 : 29 +5 48
 
8 Tyumen 33 12 11 10 41 : 38 +3 47
 
9 Kuban 33 11 13 9 36 : 33 +3 46
 
10 Spartak Tambov 33 12 10 11 33 : 30 +3 46
 
11 FC Khimki 32 11 13 8 35 : 35   0 46
 
12 Luch Vladivostok 33 9 12 12 24 : 35 -11 39
 
13 Spartak Nalčik 33 7 15 11 23 : 29 -6 36
 
14 Zenit Petersburg 2 33 7 14 12 36 : 45 -9 35
 
15 Volgar-Gazprom 33 9 8 16 31 : 44 -13 35
 
16 Sibir Novosibirsk 33 7 13 13 27 : 40 -13 34
 
17 Sokol-Saratov 32 6 15 11 31 : 43 -12 33
 
18 Mordoviya Saransk 33 9 6 18 31 : 44 -13 33
 
19 Baltika Kaliningrad 33 5 15 13 20 : 33 -13 30
 
20 Neftekhimik Nizhnekamsk 33 6 8 19 26 : 44 -18 26
 

 
  Ekipe koje direktno idu gore (1,2)
 
  Promoviranje Play-off (3,4)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (17,18,19,20)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
23/04 18:00 Zenit Petersburg 2 - FC Khimki 1 : 3
23/04 15:00 Dinamo Moskva - Mordoviya Saransk 2 : 1
23/04 15:00 Shinnik Yaroslavl - Sokol-Saratov 1 : 0
23/04 15:00 Baltika Kaliningrad - Sibir Novosibirsk 1 : 1
23/04 14:00 Volga Nižnji Novgorod - Sibir Novosibirsk   -  
23/04 14:00 Spartak Nalčik - Spartak Tambov 0 : 1
23/04 14:00 Volgar-Gazprom - Energiya Khabarovsk 0 : 0
23/04 13:00 Tyumen - Fakel 3 : 1
23/04 12:00 Neftekhimik Nizhnekamsk - Spartak Moscow II 0 : 1
23/04 10:00 Luch Vladivostok - Tosno 1 : 1