Japan - J2 League

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
JAP2
30/09 07:00 Montedio Yamagata - V-Varen Nagasaki
JAP2
30/09 07:00 Avispa Fukuoka - Renofa Yamaguchi
JAP2
30/09 08:00 Kyoto - JEF United Ichihara
JAP2
30/09 08:00 Mito - Matsumoto Yamaga
JAP2
30/09 12:00 Shonan Bellmare - Zweigen Kanazawa
JAP2
01/10 06:00 Fagiano Okayama - Oita Trinita
JAP2
01/10 06:00 Kamatamare Sanuki - Tokushima Vortis
JAP2
01/10 08:00 FC Gifu - Nagoya Grampus
JAP2
01/10 08:00 Thaspa Kusatsu - Yokohama FC
JAP2
01/10 08:00 Tokyo Verdy - Machida Zelvia

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Shonan Bellmare 34 21 8 5 44 : 26 +18 71
 
2 V-Varen Nagasaki 34 19 5 10 44 : 36 +8 62
 
3 Avispa Fukuoka 34 18 7 9 44 : 29 +15 61
 
4 Yokohama FC 34 16 8 10 50 : 36 +14 56
 
5 Nagoya Grampus 34 17 5 12 65 : 54 +11 56
 
6 Matsumoto Yamaga 34 16 7 11 54 : 34 +20 55
 
7 Tokushima Vortis 34 14 11 9 57 : 37 +20 53
 
8 Oita Trinita 34 14 10 10 45 : 41 +4 52
 
9 Tokyo Verdy 34 14 9 11 50 : 42 +8 51
 
10 Fagiano Okayama 34 12 13 9 38 : 37 +1 49
 
11 Mito 34 12 12 10 40 : 36 +4 48
 
12 JEF United Ichihara 34 13 8 13 52 : 51 +1 47
 
13 Montedio Yamagata 34 11 13 10 34 : 40 -6 46
 
14 Machida Zelvia 34 11 12 11 45 : 41 +4 45
 
15 FC Gifu 34 11 10 13 46 : 47 -1 43
 
16 Ehime FC 33 12 7 14 42 : 50 -8 43
 
17 Kyoto 33 9 12 12 41 : 42 -1 39
 
18 Kamatamare Sanuki 34 8 10 16 37 : 48 -11 34
 
19 Zweigen Kanazawa 34 9 7 18 34 : 58 -24 34
 
20 Roasso Kumamoto 34 8 9 17 30 : 44 -14 33
 
21 Renofa Yamaguchi 34 8 4 22 40 : 59 -19 28
 
22 Thaspa Kusatsu 34 5 3 26 22 : 66 -44 18
 

 
  Ekipe koje direktno idu gore (1,2)
 
  Play-off (3,4,5,6)
 
  Play-off za ostanak u skupini (21)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (22)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
24/09 12:00 V-Varen Nagasaki - JEF United Ichihara 2 : 1
24/09 10:05 Nagoya Grampus - Tokyo Verdy 4 : 1
24/09 09:00 Ehime FC - Yokohama FC 2 : 3
24/09 08:00 Montedio Yamagata - Roasso Kumamoto 0 : 1
24/09 08:00 Zweigen Kanazawa - Oita Trinita 1 : 1
24/09 07:00 FC Gifu - Avispa Fukuoka 1 : 2
24/09 07:00 Matsumoto Yamaga - Renofa Yamaguchi 2 : 3
24/09 06:00 Mito - Thaspa Kusatsu 4 : 0
23/09 09:00 Tokushima Vortis - Machida Zelvia 2 : 2
23/09 08:00 Kyoto - Shonan Bellmare 0 : 0
 

Najbolji golgeteri
-