Japan - J2 League

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
JAP2
29/04 06:00 Ehime FC - Montedio Yamagata
JAP2
29/04 06:00 Fagiano Okayama - Shonan Bellmare
JAP2
29/04 06:00 Renofa Yamaguchi - V-Varen Nagasaki
JAP2
29/04 07:00 Avispa Fukuoka - Tokyo Verdy
JAP2
29/04 07:00 Mito - Machida Zelvia
JAP2
29/04 07:00 Oita Trinita - Kyoto
JAP2
29/04 08:00 JEF United Ichihara - Tokushima Vortis
JAP2
29/04 08:00 Roasso Kumamoto - Yokohama FC
JAP2
29/04 11:00 Matsumoto Yamaga - Kamatamare Sanuki
JAP2
29/04 11:00 FC Gifu - Zweigen Kanazawa

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Tokyo Verdy 9 6 0 3 14 : 6 +8 18
 
2 Yokohama FC 9 5 2 2 11 : 5 +6 17
 
3 Nagoya Grampus 9 5 2 2 16 : 11 +5 17
 
4 Tokushima Vortis 9 5 2 2 11 : 7 +4 17
 
5 Shonan Bellmare 9 5 2 2 13 : 10 +3 17
 
6 Oita Trinita 9 5 1 3 10 : 7 +3 16
 
7 Avispa Fukuoka 9 4 3 2 10 : 9 +1 15
 
8 Matsumoto Yamaga 9 4 2 3 11 : 7 +4 14
 
9 V-Varen Nagasaki 9 4 1 4 11 : 10 +1 13
 
10 Montedio Yamagata 9 3 4 2 9 : 9   0 13
 
11 FC Gifu 9 3 3 3 13 : 12 +1 12
 
12 Machida Zelvia 9 3 3 3 10 : 9 +1 12
 
13 Ehime FC 9 3 3 3 8 : 8   0 12
 
14 Fagiano Okayama 9 3 3 3 9 : 10 -1 12
 
15 JEF United Ichihara 9 3 3 3 9 : 13 -4 12
 
16 Mito 9 3 2 4 10 : 11 -1 11
 
17 Roasso Kumamoto 9 3 2 4 10 : 12 -2 11
 
18 Renofa Yamaguchi 9 2 3 4 8 : 11 -3 9
 
19 Kyoto 9 2 2 5 10 : 14 -4 8
 
20 Zweigen Kanazawa 9 2 2 5 6 : 12 -6 8
 
21 Kamatamare Sanuki 9 1 4 4 11 : 13 -2 7
 
22 Thaspa Kusatsu 9 0 1 8 4 : 18 -14 1
 

 
  Ekipe koje direktno idu gore (1,2)
 
  Play-off (3,4,5,6)
 
  Play-off za ostanak u skupini (21)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (22)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
23/04 10:00 Zweigen Kanazawa - Roasso Kumamoto 0 : 2
23/04 07:00 Kamatamare Sanuki - FC Gifu 1 : 3
23/04 07:00 Fagiano Okayama - Montedio Yamagata 2 : 1
22/04 11:05 Yokohama FC - JEF United Ichihara 4 : 0
22/04 09:00 Shonan Bellmare - Oita Trinita 0 : 1
22/04 08:05 Ehime FC - V-Varen Nagasaki 1 : 0
22/04 08:00 Machida Zelvia - Tokushima Vortis 0 : 1
22/04 08:00 Kyoto - Matsumoto Yamaga 1 : 1
22/04 08:00 Tokyo Verdy - Thaspa Kusatsu 3 : 1
22/04 07:00 Nagoya Grampus - Renofa Yamaguchi 0 : 2