Indonezija - Super Liga

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
INDO
24/09 10:00 Persib Bandung - Persebaya Surabaya
INDO
24/09 13:30 Arema - Persija Jakarta
INDO
25/09 13:30 Pusamania Borneo - Persiba Balikpapan
INDO
25/09 13:30 Semen Padang - Barito Putera
INDO
25/09 13:30 Persisam Putra Samarinda - Perseru Serui
INDO
26/09 10:00 Sriwijaya FC - Persela Lamongan
INDO
26/09 13:30 PS TNI - Mitra Kukar
INDO
26/09 13:30 Gresik United - Pelita Jaya
INDO
27/09 08:30 Persipura Jayapura - PSM Makassar
INDO
29/09 08:30 Perseru Serui - Arema

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Persebaya Surabaya 25 17 1 7 44 : 28 +16 52
 
2 Persisam Putra Samarinda 25 15 4 6 54 : 27 +27 49
 
3 PSM Makassar 25 14 6 5 46 : 29 +17 48
 
4 Persipura Jayapura 25 13 7 5 47 : 28 +19 46
 
5 Pelita Jaya 25 13 6 6 44 : 30 +14 45
 
6 Persija Jakarta 25 11 9 5 29 : 16 +13 42
 
7 Arema 25 11 7 7 29 : 24 +5 40
 
8 Barito Putera 25 10 5 10 32 : 33 -1 35
 
9 Persib Bandung 24 8 10 6 31 : 22 +9 34
 
10 Mitra Kukar 25 10 4 11 37 : 51 -14 34
 
11 Pusamania Borneo 24 9 6 9 28 : 24 +4 33
 
12 Persela Lamongan 25 9 3 13 32 : 37 -5 30
 
13 Sriwijaya FC 25 7 7 11 28 : 36 -8 28
 
14 Semen Padang 25 7 7 11 24 : 34 -10 28
 
15 PS TNI 25 7 5 13 32 : 45 -13 26
 
16 Perseru Serui 25 5 7 13 17 : 30 -13 22
 
17 Persiba Balikpapan 25 5 4 16 23 : 40 -17 19
 
18 Gresik United 25 2 4 19 19 : 62 -43 10
 

 
  AFC Kup (1)
 
  Play-off za ostanak u skupini (15)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (16,17,18)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
22/09 13:30 Pelita Jaya - Sriwijaya FC 3 : 0
22/09 13:30 PSM Makassar - Gresik United 5 : 1
22/09 10:00 Persela Lamongan - PS TNI 1 : 0
21/09 13:30 Persiba Balikpapan - Semen Padang 1 : 0
21/09 13:30 Barito Putera - Persipura Jayapura 1 : 1
21/09 10:00 Persib Bandung - Persisam Putra Samarinda 0 : 0
20/09 13:30 Mitra Kukar - Arema 0 : 3
20/09 10:00 Persebaya Surabaya - Pusamania Borneo 2 : 1
19/09 10:00 Persija Jakarta - Perseru Serui 1 : 0
18/09 13:30 PS TNI - Pelita Jaya 2 : 3