Njemačka - Regionalliga Zapad

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
NJR2
18/02 15:00 Wattenscheid - KFC Uerdingen
NJR2
21/02 19:30 Wuppertaler SV - RW Essen
NJR2
22/02 19:30 Wattenscheid - Borussia Dortmund II
NJR2
23/02 19:30 Bonner SC - FC Wegberg-Beeck
NJR2
24/02 14:00 Fortuna Dusseldorf II - SV Rodinghausen
NJR2
24/02 14:00 KFC Uerdingen - Westfalia Rhynern
NJR2
24/02 14:00 Rot-Weiss Oberhausen - Alemannia Aachen
NJR2
24/02 14:00 SC Wiedenbruck - RW Essen
NJR2
24/02 14:00 TuS Erndtebruck - Viktoria Koln 1904
NJR2
24/02 14:00 Wuppertaler SV - Borussia Monchengladbach II

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Viktoria Koln 1904 19 12 3 4 44 : 21 +23 39
 
2 KFC Uerdingen 19 11 6 2 21 : 11 +10 39
 
3 Alemannia Aachen 19 9 6 4 34 : 21 +13 33
 
4 Borussia Dortmund II 17 9 4 4 28 : 18 +10 31
 
5 SC Wiedenbruck 19 9 4 6 32 : 24 +8 31
 
6 Wuppertaler SV 18 8 5 5 34 : 24 +10 29
 
7 Rot-Weiss Oberhausen 20 7 8 5 25 : 21 +4 29
 
8 SV Rodinghausen 18 8 3 7 43 : 29 +14 27
 
9 SC Verl 20 6 9 5 27 : 23 +4 27
 
10 Fortuna Dusseldorf II 20 8 3 9 30 : 31 -1 27
 
11 Wattenscheid 19 7 5 7 24 : 19 +5 26
 
12 RW Essen 20 6 8 6 32 : 28 +4 26
 
13 Borussia Monchengladbach II 19 7 5 7 23 : 25 -2 26
 
14 Bonner SC 19 5 5 9 24 : 37 -13 20
 
15 FC Wegberg-Beeck 19 4 5 10 21 : 40 -19 17
 
16 FC Koln II 19 4 3 12 25 : 42 -17 15
 
17 TuS Erndtebruck 18 3 5 10 16 : 40 -24 14
 
18 Westfalia Rhynern 16 1 3 12 18 : 47 -29 6
 

 
  Promoviranje Play-off (1)
 
  Play-off za ostanak u skupini (15)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (16,17,18,)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
17/02 14:00 Alemannia Aachen - SC Wiedenbruck 3 : 0
17/02 14:00 Westfalia Rhynern - Wuppertaler SV   -  
17/02 14:00 SV Rodinghausen - TuS Erndtebruck   -  
17/02 14:00 SC Verl - Fortuna Dusseldorf II 0 : 1
17/02 14:00 FC Wegberg-Beeck - FC Koln II   -  
16/02 19:30 RW Essen - Bonner SC 0 : 1
16/02 19:30 Viktoria Koln 1904 - Rot-Weiss Oberhausen   -  
16/02 14:00 Borussia Monchengladbach II - Borussia Dortmund II   -  
11/02 15:00 SC Wiedenbruck - Bonner SC   -  
10/02 17:00 KFC Uerdingen - FC Wegberg-Beeck   -