Njemačka - Regionalliga Sjeveroistok

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
NJR4
10/02 13:30 Babelsberg 03 - Berliner AK 07
NJR4
10/02 13:30 ZFC Meuselwitz - FSV Wacker Nordhausen
NJR4
10/02 13:30 VfB Auerbach - VSG Altglienicke
NJR4
10/02 13:30 Rot-Weiss Erfurt - Germania Halberstadt
NJR4
10/02 13:30 FSV Union Fürstenwalde - Budissa Bautzen
NJR4
10/02 13:30 FC Viktoria 1889 Berlin - Optik Rathenow
NJR4
10/02 13:30 FC Oberlausitz Neugersdorf - Hertha Berlin II
NJR4
10/02 13:30 Bischofswerdaer FV - Lokomotive Leipzig
NJR4
10/02 13:30 Berliner FC Dynamo - Chemnitzer
NJR4
17/02 13:30 VSG Altglienicke - FC Oberlausitz Neugersdorf

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Chemnitzer 19 17 0 2 50 : 15 +35 51
 
2 Berliner AK 07 19 12 3 4 39 : 22 +17 39
 
3 Rot-Weiss Erfurt 18 10 6 2 37 : 15 +22 36
 
4 Hertha Berlin II 19 10 5 4 37 : 24 +13 35
 
5 FSV Wacker Nordhausen 19 9 6 4 27 : 17 +10 33
 
6 FC Viktoria 1889 Berlin 19 9 4 6 26 : 17 +9 31
 
7 Babelsberg 03 19 8 3 8 31 : 24 +7 27
 
8 Lokomotive Leipzig 19 6 6 7 23 : 22 +1 24
 
9 Germania Halberstadt 19 6 4 9 25 : 27 -2 22
 
10 VfB Auerbach 18 6 4 8 21 : 27 -6 22
 
11 FSV Union Fürstenwalde 19 5 6 8 28 : 35 -7 21
 
12 Budissa Bautzen 19 6 3 10 13 : 26 -13 21
 
13 Bischofswerdaer FV 19 6 3 10 15 : 30 -15 21
 
14 ZFC Meuselwitz 19 6 2 11 30 : 39 -9 20
 
15 VSG Altglienicke 19 5 5 9 29 : 38 -9 20
 
16 Berliner FC Dynamo 19 5 5 9 20 : 36 -16 20
 
17 FC Oberlausitz Neugersdorf 18 5 4 9 19 : 35 -16 19
 
18 Optik Rathenow 18 2 3 13 17 : 38 -21 9
 

 
  Promoviranje Play-off (1)
 
  Play-off za ostanak u skupini (14,15)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (16)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
09/12 13:30 VfB Auerbach - Rot-Weiss Erfurt   -  
09/12 13:30 Lokomotive Leipzig - FC Viktoria 1889 Berlin 0 : 0
09/12 13:30 Berliner AK 07 - FSV Union Fürstenwalde 4 : 4
08/12 13:30 VSG Altglienicke - Hertha Berlin II 1 : 1
08/12 13:30 Optik Rathenow - ZFC Meuselwitz 2 : 3
08/12 13:30 Germania Halberstadt - Berliner FC Dynamo 2 : 0
08/12 13:30 Chemnitzer - Babelsberg 03 2 : 0
07/12 19:00 Budissa Bautzen - Bischofswerdaer FV 2 : 0
07/12 19:00 FSV Wacker Nordhausen - FC Oberlausitz Neugersdorf 6 : 1
02/12 13:30 ZFC Meuselwitz - Lokomotive Leipzig 0 : 0