Njemačka - Regionalliga Sjeveroistok

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
NJR4
15/12 19:00 TSG Neustrelitz - Budissa Bautzen
NJR4
15/12 19:00 VSG Altglienicke - ZFC Meuselwitz
NJR4
16/12 13:00 FC Oberlausitz Neugersdorf - VfB Auerbach
NJR4
16/12 13:30 FSV Luckenwalde - Berliner AK 07
NJR4
17/12 13:30 FC Viktoria 1889 Berlin - Germania Halberstadt
NJR4
17/12 13:30 FSV Union Fürstenwalde - Hertha Berlin II
NJR4
17/12 13:30 FSV Wacker Nordhausen - Berliner FC Dynamo
NJR4
17/12 14:00 Babelsberg 03 - Lokomotive Leipzig
NJR4
27/01 15:00 ZFC Meuselwitz - Lokomotive Leipzig

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Energie Cottbus 18 16 2 0 47 : 5 +42 50
 
2 Berliner FC Dynamo 18 11 3 4 47 : 20 +27 36
 
3 FSV Wacker Nordhausen 18 7 9 2 21 : 10 +11 30
 
4 Lokomotive Leipzig 17 8 6 3 24 : 14 +10 30
 
5 FSV Union Fürstenwalde 18 8 4 6 33 : 30 +3 28
 
6 FC Viktoria 1889 Berlin 18 8 3 7 33 : 27 +6 27
 
7 Berliner AK 07 18 7 5 6 29 : 30 -1 26
 
8 ZFC Meuselwitz 17 6 6 5 25 : 20 +5 24
 
9 Hertha Berlin II 18 7 3 8 24 : 26 -2 24
 
10 Budissa Bautzen 18 6 6 6 17 : 23 -6 24
 
11 Germania Halberstadt 18 5 8 5 30 : 30   0 23
 
12 Babelsberg 03 18 4 11 3 21 : 21   0 23
 
13 FC Oberlausitz Neugersdorf 18 6 5 7 27 : 32 -5 23
 
14 VSG Altglienicke 18 4 7 7 14 : 21 -7 19
 
15 VfB Auerbach 18 3 9 6 21 : 28 -7 18
 
16 TSG Neustrelitz 18 4 1 13 18 : 37 -19 13
 
17 BSG Chemie Leipzig 18 3 4 11 8 : 31 -23 13
 
18 FSV Luckenwalde 18 1 2 15 14 : 48 -34 5
 

 
  Promoviranje Play-off (1)
 
  Play-off za ostanak u skupini (14,15)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (16)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
13/12 19:00 Lokomotive Leipzig - Berliner AK 07 3 : 1
10/12 13:30 ZFC Meuselwitz - FC Viktoria 1889 Berlin 0 : 2
10/12 13:30 VfB Auerbach - VSG Altglienicke 1 : 1
10/12 13:30 Germania Halberstadt - FSV Wacker Nordhausen 0 : 0
10/12 13:30 Berliner AK 07 - FSV Union Fürstenwalde 3 : 0
10/12 13:30 Berliner FC Dynamo - FSV Luckenwalde 5 : 0
09/12 13:30 Energie Cottbus - TSG Neustrelitz 4 : 1
08/12 19:00 Budissa Bautzen - FC Oberlausitz Neugersdorf 3 : 0
08/12 19:00 Hertha Berlin II - Babelsberg 03 2 : 1
06/12 19:00 VSG Altglienicke - Energie Cottbus 0 : 2
 

Najbolji golgeteri
-