Engleska - 2. Liga

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
EN2
29/04 16:00 Accrington Stanley - Luton
EN2
29/04 16:00 Yeovil - Stevenage Borough
EN2
29/04 16:00 Plymouth Argyle - Crewe Alexandra
EN2
29/04 16:00 Notts County - Blackpool
EN2
29/04 16:00 Morecambe - Wycombe Wanderers
EN2
29/04 16:00 Mansfield Town - Portsmouth
EN2
29/04 16:00 Leyton Orient - Colchester United
EN2
29/04 16:00 Doncaster Rovers - Exeter City
EN2
29/04 16:00 Cheltenham Town - Hartlepool
EN2
29/04 16:00 Carlisle United - Newport County

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Doncaster Rovers 44 25 10 9 83 : 50 +33 85
 
2 Plymouth Argyle 44 25 8 11 68 : 44 +24 83
 
3 Portsmouth 44 24 9 11 72 : 39 +33 81
 
4 Luton 44 18 17 9 63 : 41 +22 71
 
5 Exeter City 44 20 8 16 70 : 52 +18 68
 
6 Blackpool 44 17 16 11 66 : 44 +22 67
 
7 Stevenage Borough 44 20 6 18 66 : 59 +7 66
 
8 Mansfield Town 44 17 14 13 52 : 47 +5 65
 
9 Wycombe Wanderers 44 18 11 15 56 : 52 +4 65
 
10 Carlisle United 44 16 17 11 64 : 65 -1 65
 
11 Cambridge United 44 18 9 17 56 : 49 +7 63
 
12 Colchester United 44 17 12 15 62 : 56 +6 63
 
13 Accrington Stanley 44 16 14 14 55 : 52 +3 62
 
14 Grimsby Town 44 17 10 17 57 : 59 -2 61
 
15 Barnet 44 13 15 16 53 : 59 -6 54
 
16 Notts County 44 15 8 21 52 : 74 -22 53
 
17 Crewe Alexandra 44 13 13 18 53 : 64 -11 52
 
18 Morecambe 44 14 9 21 51 : 69 -18 51
 
19 Crawley Town 44 13 11 20 51 : 67 -16 50
 
20 Yeovil 44 11 16 17 48 : 61 -13 49
 
21 Cheltenham Town 44 11 14 19 47 : 63 -16 47
 
22 Newport County 44 11 12 21 48 : 70 -22 45
 
23 Hartlepool 44 10 13 21 52 : 73 -21 43
 
24 Leyton Orient 44 10 6 28 45 : 81 -36 36
 

 
  Ekipe koje direktno idu gore (1,2,3)
 
  Play-off (4,5,6,7)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (23,24)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
22/04 16:00 Crewe Alexandra - Leyton Orient 3 : 0
22/04 16:00 Blackpool - Cheltenham Town 3 : 0
22/04 16:00 Colchester United - Plymouth Argyle 0 : 0
22/04 16:00 Crawley Town - Carlisle United 3 : 3
22/04 16:00 Wycombe Wanderers - Doncaster Rovers 2 : 1
22/04 16:00 Exeter City - Morecambe 3 : 1
22/04 16:00 Grimsby Town - Yeovil 4 : 2
22/04 16:00 Hartlepool - Barnet 0 : 2
22/04 16:00 Luton - Notts County 2 : 1
22/04 16:00 Newport County - Accrington Stanley 1 : 0
 

Najbolji golgeteri
-

# Player Team G
1. John Marquis
26
2. John Akinde
25
3. Danny Hylton
21
4. James Collins
20
5. Matt Godden
20
6. Omar Bogle
19
7. David Wheeler
16
8. Luke Berry
16
9. Chris Porter
15
10. Charlie Wyke
14
11. Graham Carey
14
12. Jonathan Stead
14
13. Padraig Amond
14
14. Ollie Watkins
13
15. Tommy Rowe
13