Brazil - Serie B

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
BRB
18/08 00:15 Londrina EC - Paysandu
BRB
18/08 01:30 Vila Nova-GO - CRB
BRB
18/08 02:30 Figueirense - Goias
BRB
18/08 21:30 Atletico Goianiense - Coritiba
BRB
18/08 21:30 Oeste - Juventude
BRB
18/08 21:30 Fortaleza - Ituiutaba
BRB
19/08 00:00 Sampaio Correa - Guarani Campinas
BRB
19/08 02:00 CS Alagoano - Sao Bento
BRB
22/08 00:15 Londrina EC - Ponte Preta
BRB
22/08 00:15 Criciuma - Coritiba

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Fortaleza 20 12 4 4 31 : 15 +16 40
 
2 CS Alagoano 20 9 7 4 26 : 20 +6 34
 
3 Avai 21 8 9 4 29 : 18 +11 33
 
4 Ponte Preta 21 9 5 7 27 : 19 +8 32
 
5 Atletico Goianiense 20 8 7 5 31 : 28 +3 31
 
6 Figueirense 20 8 6 6 26 : 23 +3 30
 
7 Vila Nova-GO 20 8 6 6 17 : 14 +3 30
 
8 Goias 20 9 3 8 27 : 25 +2 30
 
9 Guarani Campinas 20 8 5 7 29 : 26 +3 29
 
10 Coritiba 20 7 8 5 22 : 20 +2 29
 
11 Oeste 20 6 8 6 21 : 25 -4 26
 
12 Sao Bento 20 5 10 5 21 : 22 -1 25
 
13 Juventude 20 5 10 5 17 : 20 -3 25
 
14 Criciuma 21 6 6 9 21 : 25 -4 24
 
15 Paysandu 20 6 6 8 19 : 26 -7 24
 
16 Brasil de Pelotas 21 5 8 8 19 : 22 -3 23
 
17 Londrina EC 20 5 6 9 19 : 24 -5 21
 
18 CRB 20 5 6 9 15 : 23 -8 21
 
19 Sampaio Correa 20 4 5 11 18 : 27 -9 17
 
20 Ituiutaba 20 4 5 11 15 : 28 -13 17
 

 
  Ekipe koje direktno idu gore (1,2,3,4)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (17,18,19,20)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
15/08 02:30 Ponte Preta - Criciuma 3 : 1
15/08 00:15 Brasil de Pelotas - Avai 1 : 1
12/08 00:00 Juventude - Figueirense 0 : 0
11/08 21:30 Sao Bento - Brasil de Pelotas 1 : 1
11/08 21:30 Guarani Campinas - Fortaleza 2 : 3
11/08 21:30 Criciuma - Atletico Goianiense 1 : 1
11/08 21:30 CRB - Oeste 0 : 1
11/08 02:30 Coritiba - Sampaio Correa 0 : 0
11/08 01:30 Ituiutaba - Londrina EC 1 : 0
11/08 00:15 Goias - CS Alagoano 3 : 0
 

Najbolji golgeteri
-

# Player Team G
1. Juninho Brandao Atletico Goianiense
9
2. Lucao Goias
9
3. Rafinha Guarani Campinas
8
4. Andre Ponte Preta
7
5. Gustavo Fortaleza
7
6. Jose Renato Avai
7
7. Cassiano Paysandu
6
8. Paraguaio Coritiba
6
9. Junior Santos Ponte Preta
6
10. Rodrigao Avai
6
11. Alan Mineiro Vila Nova-GO
5
12. Coelho Londrina EC
5
13. Didira CS Alagoano
5
14. Eder Sciola Brasil de Pelotas
5
15. Henan Faria Figueirense
5