Brazil - Serie A

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
BRA
23/10 01:00 Internacional - Santos
BRA
25/10 00:30 Cruzeiro - Ceara
BRA
27/10 00:30 Vitoria - Sao Paulo
BRA
27/10 02:30 Vasco da Gama - Internacional
BRA
27/10 21:30 Santos - Fluminense
BRA
27/10 21:30 Gremio - Sport Recife
BRA
28/10 00:00 Chapecoense AF - America Mineiro
BRA
28/10 00:00 Corinthians - Bahia
BRA
28/10 00:00 Flamengo - Palmeiras
BRA
28/10 02:00 Cruzeiro - Parana

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Palmeiras 30 18 8 4 47 : 19 +28 62
 
2 Flamengo 30 17 7 6 48 : 22 +26 58
 
3 Internacional 29 16 8 5 39 : 20 +19 56
 
4 Sao Paulo 30 14 11 5 40 : 27 +13 53
 
5 Gremio 30 14 10 6 38 : 19 +19 52
 
6 Atletico Mineiro 30 13 7 10 47 : 35 +12 46
 
7 Santos 29 11 9 9 33 : 26 +7 42
 
8 Atletico Paranaense 30 11 7 12 41 : 29 +12 40
 
9 Cruzeiro 29 10 10 9 25 : 25   0 40
 
10 Fluminense 30 11 7 12 31 : 35 -4 40
 
11 Bahia 30 9 10 11 31 : 34 -3 37
 
12 Corinthians 30 9 9 12 30 : 29 +1 36
 
13 Botafogo FR 30 8 11 11 29 : 40 -11 35
 
14 Vasco da Gama 30 8 10 12 35 : 42 -7 34
 
15 America Mineiro 30 8 10 12 26 : 35 -9 34
 
16 Vitoria 30 9 6 15 30 : 51 -21 33
 
17 Ceara 29 7 10 12 23 : 31 -8 31
 
18 Chapecoense AF 30 7 10 13 29 : 45 -16 31
 
19 Sport Recife 30 8 6 16 27 : 50 -23 30
 
20 Parana 30 3 8 19 12 : 47 -35 17
 

 
  Copa Libertadores (1,2,3)
 
  Copa Libertadores - kvalifikacije (4)
 
  Ekipe koje direktno ispadaju (17,18,19,20)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
22/10 00:00 Cruzeiro - Chapecoense AF 3 : 0
22/10 00:00 Parana - Flamengo 0 : 4
21/10 21:00 Fluminense - Atletico Mineiro 1 : 0
21/10 21:00 Palmeiras - Ceara 2 : 1
21/10 21:00 Vitoria - Corinthians 2 : 2
21/10 00:00 Sao Paulo - Atletico Paranaense 0 : 0
21/10 00:00 Sport Recife - Vasco da Gama 2 : 1
20/10 21:00 Botafogo FR - Bahia 0 : 1
20/10 21:00 America Mineiro - Gremio 1 : 1
16/10 01:00 Ceara - Botafogo FR 0 : 0
 

Najbolji golgeteri
-

# Player Team G
1. Gabriel Santos
14
2. Pablo
11
3. Ricardo Oliveira Atletico Mineiro
11
4. Diego Souza Sao Paulo
10
5. Lucas
10
6. Pedro Fluminense
10
7. Nicolas Lopez
9
8. Roger Atletico Mineiro
9
9. Willian Palmeiras
9
10. Picachu
9
11. Everton Gremio
8
12. Gilberto Bahia
8
13. Nene Sao Paulo
8
14. Andres Lorenzo Rios Vasco da Gama
7
15. Bruno Henrique Corsini Palmeiras
7