Argentina - Primera B Nacional

 

Predstojeće utakmice

Liga Datum Sat Ekipe
ARGB
28/06 01:30 Atletico Parana - All Boys
ARGB
01/07 01:30 Deportivo Santamarina - San Martin Tucuman
ARGB
01/07 02:00 CS Independiente Rivadavia - Crucero del Norte
ARGB
01/07 18:15 Flandria - Chacarita Juniors
ARGB
01/07 20:30 Almagro - Villa Dalmine
ARGB
01/07 22:05 Los Andes - Argentinos Juniors
ARGB
02/07 21:00 Boca Unidos - Sportivo Estudiantes
ARGB
02/07 21:00 Club Ferro Carril Oeste - Atletico Parana
ARGB
02/07 22:00 Gimnasia Jujuy - Nueva Chicago
ARGB
03/07 00:00 Juv.Unida Gualeguaychu - Instituto AC Cordoba

Rangiranja


Br: Ekipe OU Pob N Por PoG - PrG GR Т
1 Argentinos Juniors 39 22 11 6 55 : 21 +34 77
 
2 Guillermo Brown 39 18 13 8 49 : 27 +22 67
 
3 Chacarita Juniors 38 19 8 11 49 : 36 +13 65
 
4 Nueva Chicago 39 16 10 13 49 : 39 +10 58
 
5 Instituto AC Cordoba 39 16 10 13 53 : 45 +8 58
 
6 Club Ferro Carril Oeste 39 12 20 7 47 : 35 +12 56
 
7 Brown de Adrogue 38 15 11 12 49 : 45 +4 56
 
8 CS Independiente Rivadavia 38 13 17 8 41 : 42 -1 56
 
9 Flandria 38 13 14 11 37 : 33 +4 53
 
10 Almagro 38 12 17 9 28 : 27 +1 53
 
11 San Martin Tucuman 38 13 12 13 53 : 50 +3 51
 
12 Los Andes 38 12 14 12 37 : 41 -4 50
 
13 Central Cordoba 38 11 16 11 45 : 41 +4 49
 
14 All Boys 38 13 10 15 38 : 43 -5 49
 
15 Sportivo Estudiantes 38 13 10 15 37 : 51 -14 49
 
16 Deportivo Santamarina 38 11 14 13 37 : 43 -6 47
 
17 Gimnasia Jujuy 38 11 13 14 30 : 38 -8 46
 
18 Douglas Haig 38 9 15 14 32 : 43 -11 42
 
19 Juv.Unida Gualeguaychu 38 10 12 16 42 : 63 -21 42
 
20 Villa Dalmine 38 10 11 17 40 : 45 -5 41
 
21 Boca Unidos 38 9 13 16 37 : 49 -12 40
 
22 Crucero del Norte 38 8 11 19 35 : 42 -7 35
 
23 Atletico Parana 37 7 10 20 26 : 47 -21 31
 

 
  Ekipe koje direktno idu gore (1,2,3)


Rezultati

Datum Sat Utakmica Rezultat
27/06 02:05 Argentinos Juniors - Juv.Unida Gualeguaychu 4 : 0
27/06 01:00 Instituto AC Cordoba - Flandria 0 : 2
26/06 23:10 Chacarita Juniors - Deportivo Santamarina 3 : 0
26/06 00:00 Crucero del Norte - Boca Unidos 2 : 3
25/06 21:45 San Martin Tucuman - CS Independiente Rivadavia 1 : 2
25/06 21:00 Sportivo Estudiantes - Central Cordoba 2 : 2
25/06 20:30 Villa Dalmine - Club Ferro Carril Oeste 0 : 0
25/06 20:00 Douglas Haig - Almagro 0 : 0
24/06 20:00 Nueva Chicago - Los Andes 2 : 1
24/06 19:05 Brown de Adrogue - Guillermo Brown 1 : 1